Darželinukė iš Latvijos – Didžiojo žygio po Baltijos šalis nugalėtoja

Autorius: Data: 2012-09-14 , 11:06 Spausdinti

Pagrindinis „Didžiojo Žygio po Baltijos šalis 2012“ prizas atiteko keturmetei latvei Loretai Vaivodei, kartu su tėveliais šią vasarą aplankiusiai po 5 objektus Lietuvoje ir Latvijoje bei 6 objektus Estijoje. Tai paaiškėjo 2012 m. rugsėjo 12 d. surengtame Didžiojo žygio po Baltijos šalis apdovanojimų renginyje.

„Sveikiname mažąją nugalėtoją Loretą! Kaip pasakojo jos mama, mergaitė projekte dalyvauja kasmet visą savo gyvenimą, tad yra išties šauni žygeivė. Džiaugiamės ir dėl kitų lietuvių, laimėjusių projekto prizus. Šių metų maršrutai buvo tikrai vaizdingi ir įdomūs, objektai – vieni iš įspūdingiausių Europoje, o dalyviai – labai aktyvūs. Projektas suteikė galimybę geriau susipažinti ne tik su savo kraštu, bet ir su kaimyniniais. Juk turizme Latvija, Estija ir Lietuva yra ne konkurentai, o partneriai, bendromis pastangomis garsinantys Baltijo šalis“, – žygio dalyvius sveikino Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė.

Renginyje taip pat dalyvavo ir nugalėtojus sveikino Latvijos ambasados atstovė Jelena Markūne ir Estijos ambasados atstovė Külliki Linnamägi.

„Mes su vyru projekte dalyvaujame jau penkerius metus. Žinia apie laimėjimą nuostabi, nekantrauju pasakyti tai dukrelei, kai susitiksime darželyje. Labai džiaugiamės ir nekantraujame pradėti planuoti laimėtos kelionės detales, – pasakojo laimėtojos mama Jolanta Vaivode. – Projekte itin didelį įspūdį paliko Lietuvos miestelis Zarasai, kuriame net likome nakvoti – jautėmės kaip jau kiame Vakarų Europos kurorte.“

Papildomus prizus pasidalijo dar penkiolika dalyvių, tarp kurių – penki lietuviai: Valentinas Tumas galės pasirinkti skrydį į bet kurią Baltijos šalį, Raimondas Zemblys keliaus į Latvijos sostinę Rygą ir kurortą Jūrmalą, Ignas Pocius – į Rygą ir Cėsį, Lina Kleišmantienė mėgausis Estijos dovanotu Saremos poilsio paketu, o Ugnė Klimcukaitė – lietuviškais Druskininkų sveikatingumo malonumais.

Per visą projekto sezoną visi trisdešimt Baltijos šalių objektų buvo aplankyti net 2 324 kartus. Populiariausios buvo Lietuvos lankytinos vietos – jas projekto dalyviai užfiksavo 818 kartų. Visai nedaug atsiliko ir Latvijos bei Estijos turizmo „perlai“: juose buvo apsilankyta atitinkamai 755 ir 751 kartą.

Tarptautinį kelionių projektą „Didysis žygis po Baltijos šalis“ kasmet organizuoja Valstybinis turizmo departamentas kartu su Latvijos ir Estijos turizmo plėtros agentūromis. Baltijos šalis populiarinantis žygis šiais metais surengtas šeštą kartą. Projekto organizatoriai jau ragina ruoštis kitų metų vasaros žygiui.

Projektų vadovas Rytas Stalnionis, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“, M. Valančiaus g. 7, LT – 03158 Vilnius, tel.: +370 614 01829, fak: +370 5 2153985, el. p.: rytas@vipcommunications.lt, www.vipcommunications.lt

Nuotraukose:

1. Turizmo departamento Vyriausioji specialistė Ieva Druktenė įteikia prizus jauniesiems „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“ nugalėtojams Benediktui ir Dominykui Tumams

2. Turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė Latvijos ambasados atstovei Jelenai Markūnei perduoda pagrindinį prizą, skirtą nugalėtojai L. Vaivodei

3. Pakilią apdovanojimų ceremonijos dalyvių nuotaiką palaiko muzikinis trio „The Schwings“

4. „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“ nugalėtoja Loreta Vaivodė viename iš žygio objektų – Kondaso centre, Estijoje

Lietuva - Latvija , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra