Darbštūs ir iniciatyvūs žmonės – Lietuvos kaimo branduolys

Autorius: Data: 2012-04-18 , 11:11 Spausdinti

Antradienis, 2012 m. balandžio 17 d. (Kaunas).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino konkurso „Lietuvos kaimo spindulys 2011“ laureatus ir dalyvius: kaimo mokytojus, veiklius ūkininkus, dvasininkus ir aktyvius bendruomenių narius.

Šalies vadovė pabrėžė, jog darbštūs ir iniciatyvūs žmonės yra Lietuvos kaimo branduolys.

„Veiklūs, dori ir kantrūs kaimo žmonės – visada buvo Lietuvos stiprybė. Nuoširdžiai sveikinu Jus, savo krašto darbštuolius ir šviesuolius, šiandien kuriančius modernų Lietuvos kaimą. Asmeniniu pavyzdžiu Jūs įkvepiate artimuosius ir kaimynus puoselėti savo aplinką, mylėti savo kraštą ir kurti jo gerovę“, – sakė Respublikos Prezidentė.

Pasak valstybės vadovės, labai svarbus kiekvieno žmogaus ameninis indėlis kurti gyvybingą, inovatyvų, tradicijas ir aplinką saugantį kaimą.

Šeštus metus rengiamame konkurse „Lietuvos kaimo spindulys 2011“ vienuolikoje nominacijų buvo pagerbti aktyvūs kaimo šviesuoliai, bendruomenių nariai, tradicijų puoselėtojai ir pažangūs ūkininkai iš Marijampolės, Kėdainių, Šilutės, Švenčionių, Klaipėdos, Ukmergės, Kauno, Trakų, Šilutės, Telšių, Ignalinos, Šalčininkų rajonų ir Kazlų rūdos savivaldybės.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra