Darbas pasienio kontrolės punktuose bus organizuojamas veiksmingiau

Autorius: Data: 2013-01-14 , 15:17 Spausdinti

2013 m. sausio 14 d. pasitarime Vyriausybė pritarė pasiūlymams, kurie leis užtikrinti sklandų automobilių kelių pasienio kontrolės punktų (PKP) darbą ir išvengti didelių transporto eilių susidarymo juose.

Ministrų kabinetas įpareigojo Susisiekimo ministeriją parengti Pasienio kontrolės punktų plėtros strategijos priemonių plano projektą, kuriame būtų numatytos priemonės, skirtos PKP plėtrai ir pralaidumui gerinti.

Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie SM pavesta kartu su suinteresuotomis bei atitinkamomis Baltarusijos institucijomis parengti bendrus PKP plėtros projektus ir siekti Europos Sąjungos fondų lėšų ar kitų finansavimo šaltinių jiems plėtoti, taip pat – užtikrinti modernių eismo valdymo priemonių (elektroninės eilių valdymo sistemos ir kt.) diegimą PKP prieigose.

Siekiant spręsti eilių Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje problemą, Užsienio reikalų ministerijai, Susisiekimo ministerijai, Valstybės sienos apsaugos tarnybai ir Muitinės departamentui pavesta stiprinti bendradarbiavimą su atitinkamomis Baltarusijos institucijomis.

Šie pavedimai valstybės institucijoms leis efektyviau organizuoti darbą PKP ir jų prieigose, užtikrinti šiuolaikinių techninių priemonių ir informacinių sistemų diegimą, taip pat PKP infrastruktūros plėtrą. Tai savo ruožtu sąlygos geresnį PKP pralaidumą.

Spaudos tarnyba

Scanpix nuotr.

Vyriausybė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra