Dar vienas šaunus projektas „Be healthy – be active“

Autorius: Data: 2012-11-12 , 14:30 Spausdinti

Renata ČESNYTĖ, Eitminiškių vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

Šiais mokslo metais Eitminiškių vidurinė mokykla vykdo jau antrąjį laimėtą projektą „Be healthy – be active“, kurį koordinuos Eitminiškių vidurinės mokyklos matematikos mokytoja metodininkė Svetlana Sčastnaja. Projekto partneriai: Rumunija, Graikija, Lenkija, Italija, Ispanija.

Šis projektas – tai partnerystė tarp mokyklų, kurios turi vieną tikslą: skatinti mokinius sveikai gyventi. Iš tiesų tai yra sudėtingas uždavinys šių dienų pasaulyje, kuriame vis daugiau greito maisto kavinių, naujų technologijų, kurios jaunam žmogui neretai atrodo daug įdomesnės negu fizinis aktyvumas. Vis daugiau paauglių laisvalaikį leidžia žaisdami kompiuterinius žaidimus arba bendraudami su žmonėmis, kurių jie net nepažįsta, todėl mokytojai mano, kad jų pareiga įtraukti mokinius į veiklas, kurios padės gyventi sveiką, aktyvų, o ne virtualų gyvenimą. Mokiniai mokyklose mokysis, kaip sveikai maitintis, kaip turiningai, aktyviai, linksmai leisti laisvalaikį. Mes manome, kad mokytojai, organizuodami įvairius renginius, leis mokiniams daugiau sužinoti apie didžiulę sveiko gyvenimo būdo ir sporto naudą, leis suvokti, kad rūpindamiesi savo sveikata jaunystėje, jie galės ir sulaukę senatvės džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Vis daugiau mokinių turi bendravimo sunkumų, todėl šis projektas padės mokyti jaunus žmones draugiškumo, atvirumo, pasitikėjimo. Mokiniai bus pratinami gyventi aktyvų gyvenimą, susiras naujų draugų, su kuriais turiningai leis laisvalaikį. O sportas, kuris yra sveiko gyvenimo dalis, mokys juos komandinės dvasios jausmo, ambicijų, sąžiningo žaidimo, pagarbos kitiems, atsakomybės. Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų mokyklai tokį unikalų projektą, kuris padės įgyvendinti sveiko gyvenimo būdo idėjas, formuos mokinių požiūrį atsakingai rinktis draugus, laisvalaikį bei sėkmingai kurti savo ateitį.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą. Comenius paprogramė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, o šią programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Rytų Lietuva , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra