„Dar penkios minutės nakties…“ Zyplių dvare

Autorius: Data: 2014-07-30 , 10:28 Spausdinti

M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas ketvirtadienį, liepos 31 d., 16 val. Zyplių dvaro sodyboje (Tūbelių k., Šakių r.) tradicinio, dvyliktojo, tautodailininkų plenero „Zyplių žiogai“ uždarymo proga kviečia pamatyti ir pasiklausyti žinomo aktoriaus Giedriaus Arbačiausko ir jo žmonos Agnės Arbačiauskienės atliekamos poezijos ir muzikos garsų spektaklio „Dar penkios minutės nakties…“.

Tai lietuvių autorių A. Nyka-Nyliūno, H. Radausko, A. Jonyno, T. Venclovos, G. Arbačiausko ir kitų poetų eilių įkvėptos dainos bei muzika, peraugančios į teatralizuotą poezijos skaitymą, kuris vėl persipina gitaros ir violončelės garsais. Kiekvienam, pavargusiam nuo kasdienybės rūpesčių ir nerimo, tai – atgaiva sielai bei galimybė pabūti poezijos ir muzikos šalyje.

Pasinerkite į šių garsų harmoniją, kurią atliks aktorius, autorinių dainų atlikėjas, bardas Giedrius Arbačiauskas ir jo žmona violončelininkė Agnė. Šeimyninis duetas drauge muzikuoja jau septynerius metus, 2009 m. išleido kompaktinį diską ,,Vienaragis“.

Leiskite sau pasidžiaugti poetinio vakaro skambesiu, kurio metu galėsite užduoti klausimus atlikėjams ar tiesiog šiltai pabendrauti.

Kontaktai pasiteiravimui:
Tel. +370 626 56835, e. p. ciurlioniopaveldas@gmail.com

Informacija iš www.ciurlioniopaveldas.lt

Kultūra , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra