Dantų implantai – pažangiausias dantų atstatymo metodas

Autorius: Data: 2017-07-18 , 08:15 Spausdinti

Dantų implantai – pažangiausias dantų atstatymo metodas

Žmogaus sveikata – vienas svarbiausių dalykų, kuriuo reikia rūpintis kiekvieną dieną. Ne mažiau svarbi yra ir burnos sveikata bei tinkama jos priežiūra. Dėl įvairių nelaimingų atsitikimų ar nenumatytų aplinkybių burnos sveikata yra sutrikdoma ir prarandami vienas ar keli dantys. Tokie praradimai kenkia ne tik burnos ertmei ir likusių dantų būklei, tačiau kelią diskomfortą kramtant maistą, blogina bendrą savijautą ir kelia daug nepatogumų. Šiuos nepatogumus galima atstatyti, tai paprasčiausia padaryti pasitelkiant dantų implantus. Dirbtiniai implantai odontologijoje plačiai naudojami jau daugiau nei 50 metų. Tai bene pažangiausias ir patikimiausias dantų atstatymo metodas, kuris garantuoja ilgaamžiškumą bei gerą savijautą. Dantų implantai – tai danties šaknį pakeičiantys titano sraigtai, ant kurių viršaus (vainikėlio) tvirtinami dantų protezai. Dantų implantai dažniausiai gaminami iš tokio metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai priima ir nesukelia nereikalingų padarinių.

Dantų implantai gali būti tvirtinami bet kokio amžiaus pacientams. Dantų implantų tviritnimo procedūros gali būti skirstomos į kelias dalis, priklausomai nuo burnos, dantų būklės, kurią įvertina gydytojas, implantuosiantis dantų implantus. Būklei įvertinti dažniausiai daroma panoraminė arba 3D dantų nuotrauka, kuri parodo kokia bus tolimesnė gydymo eiga. Dažnai žmonės mano, kad praradę vieną ar kelis dantis, jie gali toliau nieko nedaryti ir gyventi kaip gyvenę, tačiau gydytojai tvirtina priešingai, nes atsiradusios tuščios ertmės tarp dantų kenkia ne tik kitiems dantims, tačiau ir bendrai burnos sveikatai. Todėl būtina užpildyti tuščią vietą, kad išvengtumėte papildomų nemalonumų.

Implantacija padeda išsaugoti gerą dantukų būklę, patys implantai naudingi, nes apsaugo likusius dantis nuo išsivaikščiojimo, sukreivėjimo, augimo krypties pokyčių. Tuščioje vietoje įtvirtintas dantų implantas yra saugus sveikatai, ant jo vainikėlio tvirtai laikysis danties protezas. Danties implantas yra patikimas bei ilgaamžis, todėl jis tarnaus ne vieną dešimtį metų. Po implantacijos bus jaučiamas pagerėjimas burnoje, nebeliks tuščių tarpų, pagerės kramtymas ir bendra burnos būklė. Be to, dantų implantai apsaugo nuo kaulų ištirpimo, jei pacientas seniai neteko danties ir jo vietoje nebuvo įdėti dirbtiniai implantai, toje vietoje kaulas pradeda tirpti, todėl ilgainiui, ištirpus kaului, gali tapti nebeįmanoma įtvirtinti dantų implantus. Tokią kaulo būklę galima atkurti persodinus kaulą. Ši procedūra nėra sudėtinga, tačiau prireikia laiko kol kaulas prigyja ir galima tęsti danties implantavimą. Pasirinkus dantų implantavimo procedūrą, galima sustabdyti kaulo nykimo procesą, pilnai atstatyti pirminę kramtymo funkciją bei pasiekti nepriekaištingų estetinių rezultatų.

Implantavimo procedūra gali apsaugoti kitus dantis bei kaulus nuo nykimo ir išsikraipymo, todėl dantų implantai atlieka ne tik estetinę bei kramtymo funkciją, tačiau prisideda prie burnos sveikatos gerinimo bei visiškai sumažina diskomfortą dėl trūkstamų dantų. Dantų implantai yra saugūs bei nepavojingi sveikatai, jie gerai prigyja. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti pažangius sprendimus ir implantacija bus atlikta vieno vizito metu.

Naujienos Nuomonės, diskusijos, komentarai Reklama Reklama/Skelbimai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra