Dantų balinimas Vilniuje

Autorius: Data: 2019-09-04 , 09:01 Spausdinti

Dantų balinimas Vilniuje

 

PR

Trokštate gražios, nepriekaištingos šypsenos? Dantų balinimas Vilniuje – tai puikus pasirinkimas norintiems mėgautis gražia šypsena ir sveikais dantimis. Dantų balinimo procedūrą atlieka profesionalus burnos higienistas arba odontologas.

Kokio efektyvumo galima tikėtis?

Kiek procedūrų reikės norint pasiekti tenkinančius rezultatus, priklauso nuo paties paciento individualios dantų būklės. Kartais gali užtekti vienos procedūros ir dantys greitai tampa balti, kartais užtrunka ilgiau – gali prireikti net kelių procedūrų, kol dantys po truputį bąla.

Prieš procedūrą

Prieš kiekvieną dantų balinimo procedūrą patyręs odontologas nustato paciento dantų būklę, parenka konkrečiai situacijai tinkamus dantų balinimo metodus, suteikia rekomendacijas, išaiškina procedūros eigą bei galimą šalutinį poveikį.

Dantų balinimo metodai

 

Egzistuoja du pagrindiniai būdai, kuriais naudojantis atliekamas profesionalus dantų balinimas:

  • naminis dantų balinimas – šis būdas taikomas namų sąlygomis. Procedūros metu naudojamos universalios arba individualios dantų kapos ir balinimo gelis. Tai saugus bei laiko patikrintas būdas. Rizika, kad gelis pratekės pro kapos kraštus yra labai minimali. Galite pasirinkti iš skirtingo stiprumo balinimo gelių, nuo kurių priklausys visa procedūros eiga;
  • kabinetinis dantų balinimas – tai kiek sudėtingesnė ir išankstinio pasiruošimo reikalaujanti procedūra. Svarbu įvertinti burnos ertmės būklę ir keletą dienų prieš procedūrą atlikti profesionalią burnos higieną. Visa tai padės užtikrinti saugesnę bei efektyvesnę dantų balinimo procedūrą. Tam, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai, rekomenduojama atlikti šią procedūrą kelis kartus. Vienos procedūros trukmė – apie 1–1,5 valandos.

Po procedūros

Po dantų balinimo 1–2 sav. negeriamas vynas, nerūkoma, nevartojami dažantys maisto produktai. Patartina vengti ir kavos. Balintus dantis būtina prižiūrėti ir svarbu periodiškai atlikti burnos higieną tam, kad efektas išliktų ilgą laiką.

Profesionalus dantų balinimas Vilniuje – greitai, lengvai, profesionaliai ir už palankią kainą. Patikėkite savo rūpesčius patyrusiems odontologams, kurie geriausiai žino, kaip Jums padėti.

http://www.dentalpro.lt/

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra