Dalyvavome miško sodinimo talkoje

Autorius: Data: 2011-04-22, 08:11 Spausdinti

Kauno marių regioninio parko direkcijos ir Kaišiadorių miškų urėdijos organizuotoje miško atsodinimo talkoje dalyvavę tarnybos specialistai užsodino maždaug vieno hektaro plotą. Pasodinta apie dešimt tūkstančių pušies ir eglės sodinukų.

Pernai Lietuvoje siautęs uraganas neaplenkė ir Kaišiadorių urėdijos miškų. Sutvarkius vėjovartas skubama atsodinti mišką. Valstybinės saugomų teritorijų specialistai patys pasisiūlė dalyvauti medelių sodinimo talkoje.

Dovainonių miške, dvidešimties talkininkų jėgomis, maždaug vieno hektaro plote, pasodinta apie 10 tūkstančių pušies ir eglės sodinukų. Kartu su Tarnybos specialistais medelius sodino trys Italijos ir Ispanijos savanoriai bei kolegos iš Kauno marių regioninio parko direkcijos. Mokė, prižiūrėjo ir kartu darbavosi Kaišiadorių urėdijos miškininkai. Beržų sula suteikė jėgų, o ant laužo urėdijos miškininkų pagaminti pietūs – pranoko visus lūkesčius.

Talkininkai išsiskirstė nutarę lankytis ir stebėti kaip prigis, augs užsodintą pamiškė. Jaunieji savanoriai prisipažino pirmą kartą gyvenime sodinę medelius ir patikino, kad šis darbas jiems buvo nelengvas, bet labai prasmingas.

Į Kaišiadorių miškų urėdijos administruojamą teritoriją įeina Kauno marių bei Neries regioninių parkų dalys.

Privalome visi drauge rūpintis žaliuoju mūsų tėviškės rūbu.

Onos Drobelienės nuotr.

www.vstt.lt

Parkai , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra