Dalyvaukime akcijoje „Išvalykime Dubysą“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Dubysos regioninio parko direkcija jau trečius metus iš eilėsskelbiaaplinkosaugos akciją „Išvalykime Dubysą“ ir kviečia visus, mylinčius gamtą ir savo gimtąjį, kraštą, 2010 m. rugsėjo 15-30 dienomis dalyvauti Dubysos ir jos pakrančių švarinimo talkoje.
 
„Kasmet prie Dubysos apsilanko daug gamtą mylinčių poilsiautojų, turistų. Kai kurie iš jų neleistinose vietose, draustiniuose, upės pakrantėse palieka daug šiukšlių: maisto pakuotes, tarą, vienkartinius indus ir kitas sunkiai yrančias medžiagas. Atliekų krūvose, pakelėse galima rasti senų drabužių, baterijų, padangų, automobilių alyvos pakuočių. Pastaraisiais metais direkcijos specialistai stebi itin keistą reiškinį: keliaujantys sutvarkę savo poilsio vietą, šiukšles sudėję į plastikinį maišelį, jį tvarkingai užrišę sviedžia į krūmus, giliausią brūzgyną, užuot išmetę į artimiausią šiukšlių konteinerį. ,,Reiktų nepamiršti, kad išmestos į krūmus, užkastos, paslėptos tarp šaknų, lapų šiukšlės nepranyksta be pėdsakų,o lieka teršti aplinką, bjaurodamos kraštovaizdį, nemaloniai rėždamos prašalaičio akį. Kiekvienas gyventojas turi suvokti, kad moka net ir už pamiškėse, pievose, pakelėse išmėtytas šiukšles“ – sakė direkcijos specialistai.
 
„Praėjusiais metais akcijoje dalyvavo kaimo turizmo sodybų savininkai, baidarių nuomotojai, kaimo bendruomenės, mokiniai. Tikimės, kad ir šiais metais prisijungs ne mažiau rajono gyventojų, gamtos mylėtojų, turizmo paslaugas teikiančių asmenų.
 
Visus, norinčius dalyvauti šioje akcijoje kviečiame kreiptis į parko direkciją (adresas: Domininkonų g. 2A Raseiniai, tel. 70330, 861413399).
 
Tvarkinga ir graži aplinka suteiks daug malonių akimirkų svečiams ir vietos gyventojams. Būkime tikrieji savo krašto šeimininkai sakė – Dubysos regioninio parko direkcijos vyr. specialistas (ekologas) Vaidas Greičius.
 
Kviečiame dalyvauti akcijoje „Išvalykime Dubysą“.
 
www.vstt.lt
 
Nuotraukoje: Dubysos upė netoli Ariogalos

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra