Dalia Grybauskaitė: visur visada ir visi kartu – tik už Lietuvą!

Autorius: Data: 2011-08-23 , 10:53 Spausdinti

Jungdamasis į trijų milijonų rinktinę, Vilnius tris dienas šurmuliavo trispalviais renginiais – „Varom už Lietuvą“ tautos kamuolį miesto gatvėse, skveruose ir aikštėse sveikino minios vilniečių.

Tvirtai laikydama kamuolį rankose 2011 m. rugpjūčio 22-osios rytą prie tautos derinio prisijungė net pati Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Linkiu visiems mums, jauniems žmonėms ir krepšininkams toliau vienyti tautą ir įkvėpti pasitikėjimo savimi. Visur visada ir visi kartu – tik už Lietuvą“, – pasirašiusi ant tautos kamuolio sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė.

Pastarosiomis dienomis permainingas sostinės dangus ir saulės spindulius vis temdantys lietaus debesys neišgąsdino žymių „Varom už Lietuvą“ entuziastų – Vilniaus gatvėmis tautos kamuolį varė televizijos ir meno žvaigždės, žurnalistų, Europos krepšinio čempionato organizatorių ir didžiųjų Lietuvos įmonių atstovai.

Sereikiškių parke tautos kamuolys pateko į klegančios TV3 ir VIASAT televizijų jungtinės komandos su direktore Laura Blaževičiūte ir sporto žinių vedėjais Robertu Petrausku bei Mindaugu Rainiu priešakyje rankas, kurie kamuolį varė lydimi spalvingų aitvarų ir salsos šokėjų.

Užupio Respublikos menininkai, vadovaujami Dariaus Laumenio, tautos kamuolį pasitiko atrakcijomis: įžaidėjams, išbandžiusiems taiklumą vandens krepšinio varžybose, prasidedančio Užupio tapybos plenero proga buvo pasiūlyta nutapyti paveikslą garsaus danų menininko Henrik Schuetzke metodu – teniso rakete į didžiulę drobę smūgiuojant dažuose pamirkytus kamuolius. Tautos kamuolys šiame kūrinyje paliko trispalvę žymę.

Patikrinusį krepšininko Stepono Babrausko rankos taiklumą „Siemens“ arenoje, iš „Delfi“ vyriausiosios redaktorės Monikos Garbačiauskaitės rankų kamuolį perėmė operos solistė Asmik Grigorian, aktoriai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas. LT Identity dizainerė Ieva Ščeviakovaitė su kolegomis kamuolį perdavė džiazo virtuozui Petrui Vyšniauskui.

Vilniaus universiteto studentų ir Vilniaus krepšinio mokyklos jaunųjų krepšininkų įžaistą tautos kamuolį variusi žurnalo „Valstybė“ redakcija kamuolį metė žygio „Varom už Lietuvą“ idėjos autoriams ir organizatoriams – agentūros „TBWA \ Vilnius“ atstovams, bendrovės „Birštono mineraliniai vandenys“, tiekančios žygio įžaidėjams vandenį, komanda – „Eurobasket 2011” organizatoriams su vadovu Mindaugu Špoku priešakyje ir pianistei Guodai Gedvilaitei.

Vilniaus miesto savivaldybės atstovų Europos aikštėje skambant pučiamųjų orkestrui įžaistas kamuolys Vilniaus gatvėmis keliaus link Didžiosios Riešės.

Rugpjūčio 29 d. tautos kamuolių laukia svarbiausias perdavimas – trijų milijonų rinktinės įžaisti kamuoliai Panevėžyje bus įteikti Lietuvos rinktinės krepšininkams.

Vaizdo įrašai: www.youtube.com/varomuzlietuva

Daugiau informacijos: Aušra Kukelkaitė, „varom už Lietuvą“ komunikacijos vadovė, +370 698 53443, aušra@varom.lt

Aliaus Koroliovo nuotr.

Sportas , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra