Dalia Grybauskaitė nemato kliūčių toliau dirbti su šia Vyriausybe, teigia Prezidentės atstovas

Autorius: Data: 2012-03-06 , 13:35 Spausdinti

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nemato kliūčių tolesniam bendram darbui su Andriaus Kubiliaus vadovaujama Vyriausybe, koalicijos vidaus nesutarimai tam nekenkia, teigia šalies vadovės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.

Antradienio, 2012 m. kovo 6-osios, rytą kalbėdamas „Žinių radijuje“ Prezidentės atstovas patikino, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų atleidimas nepakenkė Prezidentės ir Ministrų Kabineto santykiams.

„Kalbant apie Vyriausybę svarbu pabrėžti, kad Prezidentė su šia Vyriausybe dirba ir nemato kliūčių toliau su ja dirbti. Viskas priklauso nuo pačios koalicijos susitelkimo, nuo jos pačios santykių sprendimo, į kuriuos pati Prezidentė tiesiogiai nesikiša. Strateginiais valstybės valdymo klausimais Prezidentės ir Vyriausybės nuomonės iki šio laiko sutapo ir sutampa. Prezidentė yra ne kartą išreiškusi savo paramą Vyriausybei ir jos vykdomiems darbams, tai šita parama tikrai išlieka. Pagrindinis akcentas tikrai turi būti darbai, o ne kitokios aplinkybės, kurios turėtų lemti Vyriausybės likimą“, – klausiamas, ar nepasikeitė Prezidentės santykiai su Seimu ir Vyriausybe po FNTT skandalo, atsakė M. Lingė.

Pasak jo, Prezidentės požiūriu visos sąlygos darbui yra, o jeigu kyla skirtingų nuomonių „smulkiais“ klausimais, tai lemiamos įtakos šalies vadovės santykiams su Vyriausybe neturi.

M. Lingė pažymėjo Vyriausybės ir Prezidentės indėlį sprendžiant strateginius energetikos, socialinio sektoriaus ir kitus klausimus.

ELTA primena, kad pirmadienio, kovo 5-osios, vakarą su valdančiosios koalicijos partneriais susitikęs Premjeras A. Kubilius iš jų sulaukė pasiūlymo pasinaudoti savo konstitucine teise ir teikti vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio atleidimą Prezidentei.

Ministras Pirmininkas sprendimo, ar teikti Prezidentei R. Palaičio atstatydinimo pareiškimą, ar ne, dar nepriėmė.

www.ve.lt

Nuotraukoje: D. Grybauskaitė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra