Daina sustiprina ir įkvepia naujiems darbams

Autorius: Data: 2012-05-28 , 08:33 Spausdinti

Daina sustiprina ir įkvepia naujiems darbams

Sekmadienis, 2012 m. gegužės 27 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo iškilmingoje Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ 2012 laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

„Visi, nuo mažiausio iki didžiausio, gimėme su daina, gyvenome su daina, kovojome su daina. Džiaugiuosi, kad randame vis gražesnių dainų ir talentų. Linkiu, kad su daina išgyventume visus sunkumus ir kurtume gražesnę Lietuvą“, – sveikindama laureatus sakė šalies vadovė.

„Dainų dainelės“ laureatais tapo 41 konkurso dalyvis. Prezidentė tradiciškai pasveikino jauniausius konkurso talentus – Matą, Kristupą ir Armantą bei apdovanojo juos paspirtukais. Šalies vadovė mažiesiems palinkėjo ir toliau puoselėti meilę muzikai bei dainai.

Konkursas „Dainų dainelė“ – kas antri metai vykstantis vienas iš unikaliausių, ilgametes tradicijas puoselėjantis renginys, kuriame dalyvauja vaikai ir mokiniai nuo 3 iki 19 metų.

Šiemet konkursas vyko 20 kartą. Nuo konkurso pradžios mokyklose ir savivaldybėse vykusiuose „Dainų dainelės“ koncertuose dalyvavo daugiau nei penki tūkstančiai dainininkų. O per visą konkurso dvidešimtmetį – virš 200 tūkstančių mokinių.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra