Būtiniausi kelionės į Prancūziją daiktai

Autorius: Data: 2011-01-11, 12:07 Spausdinti

Kaip ir kiekvienoms kelionėms, kelionėms į Prancūziją būtina gerai pasiruošti, viską susigrupuoti ir susidėlioti, kad išvykus į svečią šalį nekiltų problemų. Tam, kad jūs kelionės į Prancūziją išvengtumėte dažniausiai daromų klaidų ir nepritruktumėte reikalingiausių daiktų, čia paminėsime kas yra būtina keliaujant į Prancūziją, bei ką patartina turėti su savimi kelionės metu.
Kiekvienas žmogus yra individualus, tad ir šis būtiniausių daiktų kelionės į Prancūziją metu sąrašas tikriausiai bus truputį koreguojamas, atsižvelgiant asmeniškai į kiekvieną žmogų. Patys svarbiausi daiktai, be kurių neišsivers beveik nė vienas:
Kremas nuo saulės. Prancūzija yra pakankamai į pietus nutolusi valstybė, kurioje labai dažnai šviečia saulė, o jos spinduliai yra kur kas efektyvesni nei Lietuvoje, tad kelionės į Prancūzija metu tikrai pravartu savo krepšyje turėti bent jau mažą tūbelę kremo nuo saulės, ypač žinant kad ji neužims daug vietos ir neapsunkins jūsų krepšio.
Pasas. Šis dokumentas yra būtinas. Nesvarbu, kad keliauti Šengeno zonoje galima laisvai ir nevaržomai bei niekieno nekontroliuojamai. Bet kurios valstybės pareigūnas gali paprašyti parodyti savo asmens dokumentą įrodantį ypatybę ir jūs privalote tai padaryti. Ne išimtis ir Prancūzija. Be paso, kelionės į Prancūziją metu taip pat patartina turėti ir kitų svarbių dokumentų spausdintas kopijas.
Kaip ir keliaujant bet kur kitur, kelionės į Prancūziją metu jums su savimi reikės turėti pinigų. Kokia forma juo vežtis į svečią šalį – spręsti jums. Prancūzija yra moderni šalis, beveik visur galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis. Jei vis dėl to su savimi nusprendėte pasiimti grynųjų pinigų, nelaikykite jų visų vienoje vietoje. Padalinkite pinigu į kelias dalis ir laikykite juos skirtingose vietose.
Kelionės į Prancūziją metu būtina pasirūpinti ir draudimu. Su savimi turėkite dokumentus bylojančius apie jūsų kelionės bei sveikatos draudimą. Taip sulauksite mažiau nemalonumų nelaimės atveju.
Kiti ne tiek būtini, kiek patartini daiktai, kurie jums pravers kelionėje į Prancūziją :
Kelionės knygos su patarimais. Dažniausiai tokios knygos būna pardavinėjamas atskirai kiekvienam miestui ar šalies regionui. Jei kelionės į Prancūziją metu ketinate daug laiko praleisti gamtoje, jums tikrai pravers purškalai nuo vabzdžių bei jų įkandimų. Neleiskite mažiesiems kenkėjams gadinti jūsų gražaus atostogų laiko. Taip pat prieš išvykstant derėtų pasitikrinti ar pasitarti su gydytoju, ar nesate alergiškas vabzdžių įkandimams, nes tai gali sukelti rimtų problemų.
Tam, kad įamžintumėte savo kelionės į Prancūziją įspūdžius ir galėtumėte visą, kas nutiko atsiminti dar po daugelio metų pažvelgus į nuotraukas, visada su savimi turėkite fotoaparatą. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai turi labai geras foto kameras, tad jei turite naują mobilųjį telefoną, pakaks ir jo. Jei kelionės į Prancūziją metu nusprendėte keliauti automobilius, turėtumėte žinoti, ką privalo turėti jūsų automobilis. Tai yra automobilio registracijos dokumentas, jo draudimą patvirtinantis dokumentas (jis turi
galioti visoje Europoje, liaudiškai šnekant turėti „žalią lapą“), Europos sąjungos standartus atitinkančią pirmosios pagalbos vaistinėlę. Vairuotojas žinoma turi turėti vairuotojo pažymėjimą, kad kelionės į Prancūziją metu nekiltų jokių problemų. Taip pat važiuojant į svečią šalį derėtų pasirūpinti automobilio GPS įranga, ar bent jau padoriu žemėlapiu, tam, kad nepasiklystumėte. Nepamirškite, kad kai kurie keliai Prancūzijoje yra mokami.

http://www.youtube.com/watch?v=bZprZFvPkiE

Lietuva - PrancūzijaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra