Bušido legenda Volkas Hanas sužavėtas Vilniumi

Autorius: Data: 2011-11-14 , 15:19 Spausdinti

Vilniaus meras Artūras Zuokas savaitgalį (2011 11 12) susitiko su Pasaulio sambo čempionato kovas Vilniuje stebėjusiu legendiniu sportininku Volku Hanu. Karjerą pradėjęs sambo varžybose, dukar bušido „Rings“ kovų Japonijoje čempionas iš Dagestano, su meru aptarė kovinių sporto šakų tradicijas, taip pat sambo ir bušido perspektyvas mūsų šalyje.

„Noriu padėkoti miestui už puikiai surengtą čempionatą. Belieka stebėtis, kaip tokio aukšto lygio varžybas, kuriose – net 400 sportininkų, profesionaliai sugeba surengti vos 6 specialistai. Tuo tarpu Japonijoje rungtynes, kuriose apie 30 dalyvių, organizuoja daugiau nei 400 japonų“, – sakė svečias.

Pasaulio 35-ojo, jubiliejinio, čempionato metu Vilniuje buvo iškeltos 58 pasaulio valstybių vėliavos, kurioms atstovavo ir dėl pasaulio čempiono vardo grumėsi apie 400 sambistų. Mūsų šalies sportininkai iškovojo tris bronzos medalius.

Daiva Savickienė, Viešųjų ryšių sk. vedėjo pavaduotoja, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. 211 23 36, vrt@vilnius.lt, www.vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Sportas , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra