Burbiškio dvaras – meilės Lietuvai ir jos gamtai pavyzdys

Autorius: Data: 2013-05-11 , 16:00 Spausdinti

Šeštadienis, 2013 m. gegužės 11 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Burbiškio dvare atidarė Tulpių žydėjimo šventę ir prisijungdama prie akcijos „Darom“ dvaro parke pasodino ąžuolą.

„Turime labai daug gražių vietų Lietuvoje. Burbiškio dvaras – pavyzdys visiems lietuviams, kaip tvarkytis ir rūpintis mūsų paveldu. Lietuva gali žydėti tulpėmis kiekvieną pavasarį. Paverskime Lietuvą žydinčia Lietuva“, – sveikindama šventės dalyvius sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, tik rūpindamiesi savo aplinka, būdami pilietiški bei atsakingi galėsime kurti gražią ir švarią Lietuvą. Šiemet ir akcija „Darom“ skirta aplinkos gražinimui, todėl kviesdama visus šalies gyventojus šį savaitgalį susitvarkyti ir padaryti kažką gero gamtai, Prezidentė Burbiškio dvaro parke pasodino ąžuolą.

Šventės metu šalies vadovė apžiūrėjo Burbiškio dvaro tulpių ekspoziciją, kurią sudaro daugiau nei 300 veislių tulpės, įsigijo liaudies meistrų gaminių ir stebėjo Radviliškio rajono gimnazijų moksleivių pasirodymus.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

______________________________

Tulpės tapo priežastimi, kodėl visi žino Burbiškio dvarą, nes šios gėlės – itin mėgstamos. Pagrindinė priežastis, kodėl visi mėgsta tulpes – ankstyvas žydėjimas: tai vienos iš pirmųjų pražydusių gėlių pavasarį, kai visi esame išsiilgę pavasario, šilumos ir spalvų. Tulpės tapo ankstyvo pavasario simboliu, ypač moters dienos. Tačiau, kad ir kaip puikiai žinome šias gėles, vis tiek atvykę į šią stebuklingą vietą, prarandame amą: tai puiki galimybė pažinti ne tik lankytinas Lietuvos vietas, bet ir naujai atrasti, atrodo, tokį paprastą dalyką – tulpę.

PR

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra