Broliai, seserys Kristuje,

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Šie 2004 m. yra paskelbti „Lietuviškos knygos ir kalbos“ metais. Kad liktų gyvas lietuviškas žodis, nepaisant didelės rizikos, mūsų knygnešiai prieš šimtą metų drąsiai ėjo per kaimus ir miestus platindami lietuviškas knygas ir spaudą.

Tų nežinomų šviesuolių drąsumas ir pasiryžimas padėjo atnaujinti lietuvių tautinę sąmonę ir atgimimą, kuris su laiku atvedė prie lietuvybės ir Lietuvos valstybingumo Prisikėlimą.

„Nebijokite! Eikite ir pasakykite mano broliams, kad keliautų į Galilėją; ten jie mane pamatys“ (Mato 28:10), aiškino prisikėlęs Kristus moterims, kurios atėjo aplankyti Jo kapo. Jėzus pirmiausia jas nuramino ir tada padrąsino „Eikite ir skelbkite tą gerąją naujieną, kad Jis tikrai prisikėlė!“.

Tegul Velykų švenčių dvasia ir palaima padeda mums iškilti virš baimių ir abejonių ir nešti krikščionišką džiaugsmą bei viltį. „Neškime“ tą dvasią į savo šeimas, parapijas bei bendruomenes, suteikdami pagalbos naujai atvykusiems lietuviams saugiai ir patogiai įsikurti, padėdami vyresniems ir mūsų jaunimui rasti vietą mūsų parapijų bendruomenėse.

Palaimintų šv. Velykų!

Su pagarba Kristuje

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra