Broliai ir sesės. Dėmesio ir didelio ryžto

Autorius: Data: 2012-03-06 , 09:04 Spausdinti

Broliai ir sesės. Dėmesio ir didelio ryžto

Užsienio ir vidaus priešai nori Lietuvą paniekinti ir nužudyti. Šiandien turime daug problemų. Jos nesprendžiamos ir nutylimos. Kaip antai: girtuoklystės, vagystės, dvasinis abejingumas ir kt. Tikėkimės, kad šių metų Gavėnia ir susikaupimas padės mus prikelti iš dvasinio miego ir gelbėti Tėvynę.

Šios Gavėnios didžiausia problema Kovo 11-osios sodomitų ruošiamas Lietuvos užpuolimas. Sužinojęs apie šią liūdną žinią iš žmonių, buvau nuėjęs į Prezidentūrą, bet ten tvirtino, kad nieko nežino. Lankiausi Vilniaus miesto savivaldybėje, ir jie prisipažino, kad davė leidimą. Šį leidimą parodė ir leido perskaityti, bet kopiją atsisakė duoti. Paaiškino, kad reikia parašyti prašymą ir po 30 dienų gausiu atsakymą, bet užmiršo, kad ši data bus po įvykio, kuris mums kelią nerimą. Kitą dieną kopija man buvo pristatyta. Paklausus, kas tie žmonės, kurie ruošiasi atvykti į Lietuvą, ir kokie jų tikslai, atsakymo negavau.

Kodėl toks slaptumas? Sodomitai nori sunaikinti šeimą, valstybę, o Lietuvos valdžia šį piktą sumanymą slepia. Jie nori sunaikinti ne tik šeimą – valstybės pamatą, – bet ir krikščionių vaikus, nupirktus ar pagrobtus, nori išnaudoti savo malonumui.

Kodėl tokie žiaurūs įvykiai vyksta Lietuvoje? Ateities prognozės liūdnos. Šiandien mažai kas myli Lietuvą ir Dievą. Senoji karta kasdien iškeliauja į amžinybę, o naujoji karta jų vietos neužima. Per 53 kruvinosios vergijos metus buvo išžudyta apie 22 tūkstančius žmonių. Dalis pateko į nelaisvę ir buvo Vilniuje sušaudyti. Kiti padėjo galvas lageriuose ir tik maža dalis grįžo. O kiek nukentėjo ryšininkų ir ūkininkų, kurie partizanams davė duonos ar leido savo sodybose išsikasti bunkerius.O kiek nukentėjo moksleivių, kurie platino atsišaukimus ir bandydavo iškelti trispalvę. Kur dar sušaudyta 12 ministrų ir 7 numarinti tremtyje, nužudyti 9 generolai, majoro Jono Bulvičiaus 8 bendražygiai, vyskupai Vincentas Borisevičius, Mečislovas Reinys ir dešimtys kunigų.

Mūsų aukščiausia valdžia piktybiškai tyli ir nedemaskuoja šių nusikaltimų. Kyla klausimas, ką padarė šios šimtatūkstantinės aukos, be kurių aukų neturėtumėme laisvės ir nepriklausomybės.

Davę šį gėdingą ir nusikalstamą leidimą sodomitams, yra atsakingi prieš Lietuvą ir Dievą. Kol dar yra laiko, valdžia šį gėdingą leidimą privalo atšaukti, kaip tai padarė Kauno miesto savivaldybė.

Kviečiu Lietuvos patriotus atvykti į Vilnių kovo 11 d. į tautinio jaunimo eiseną, kuri prasidės prie Katedros 13 valandą. Gyvybiškai svarbu palaikyti gerus sumanymus ir žygį, o kurie negalės dėl kokių nors priežasčių atvykti, prie savo namų iškelkite trispalvę. Savo malda ir pavyzdžiu parodysime pasauliui, kad mes mylime Lietuvą, jos laisvę ir nepriklausomybę. Norėčiau jums priminti netolimos praeities pavyzdį. Į Maskvą taip pat suvažiavo sodomitai, kuriems pasipriešino milicija. Jie buvo sumušti, pasodinti į lėktuvą ir išsiųsti į Europą. Maskvos meras Jurijus Lužkovas pasakė įsimintinus žodžius – mes giname Rusijos šeimą. O mes ar giname savo mažos valstybės šeimą?

Kovo 11-osios dieną mes pagerbsime Lietuvos jaunimo žygį ir mūsų visas aukas už Lietuvos nepriklausomybę.

DIEVE, MUMS PADĖK!

2012 03 04

Švento Kazimiero, Lietuvos globėjo šventė

Mons. Alfonsas Svarinskas, Vyčio Kryžiaus ir Šaulių Žvaigždės ordino kavalierius Lietuvos partizanų kapelionas

Kovo 11-oji , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra