BMW raktų gamyba Vilniuje – kai rakto reikia greitai

Autorius: Data: 2020-02-05 , 10:03 Spausdinti

BMW raktų gamyba Vilniuje – kai rakto reikia greitai

PR

Visiems kartais pasitaiko susidurti su bandymais įsilaužti į automobilį: ilgapirščiai išlaužia duris, išdaužo stiklus ir nusiaubia mašinos vidų. Draudimo bendrovių duomenimis, vagys dažniausiai taikosi į naujus automobilius, įprastai juos masina ir mašinoje akivaizdžiai matomi naudingi daiktai. Žinoma, apsisaugoti nuo ilgapirščių yra didelis iššūkis, kadangi profesionalūs vagišiai gali praeiti beveik pro bet ką. Tokiems nenaudėliams net ir sudėtingesnis užraktas – anokia kliūtis. Visgi tam tikros prevencijos būtų įmanoma imtis vien tam, kad būtų atbaidyti vagys-mėgėjai. 

BMW raktų gamyba Vilniuje – greitam sprendimui

 

Kaip viešai įvardija draudimo bendrovių atstovai, pačios mėgstamiausios vagių mašinos: „BMW“, „Audi“ bei „Volkswagen“. Būtent šių trijų gamintojų automobiliai yra vagiami dažniausiai jau metų metus, tad tokia paslauga kaipBMW“ raktų gamyba, yra itin paklausi. Pastebima, kad vagis labiausiai masina navigacijos prietaisai, paliekami telefonai, automobilinės magnetolos, piniginės ar rankinės.

Nakties metu mašina turėtų būti palikta kaip įmanoma geriau apšviestose vietose. Be jokios abejonės, pats geriausias sprendimas – transporto priemonę palikti garaže, bet dažniausiai taip nesielgiama, nes tai pareikalauja daugiau laiko.

Pulteliu užrakinus mašinos duris geriausia būtų dar kartą patikrinti duris, įsitikinant, kad jos tikrai užsidarė. Nusikaltėliai kartais pasitelkia nuotolinius užrakinimo blokatorius. Tuomet pultelis gali nebesuveikti.

Papildomų apsaugų būtinybė

 

Kai automobilis naujesnis, pravartu pasirūpinti papildomomis apsaugomis. Tarkim, vairo, pavarų svirties, taip pat galima automobilyje įmontuoti sekimo prietaisus. Pastarasis ypatingai patogus, kadangi vagystės atveju visada bus žinoma jo buvimo vieta.

Vagys mėgsta nugvelbti mašinos raktelius. Tuomet, kai jie jau pavagia raktelį, į mašiną patekti ar jį pavogti vieni juokai, tad raktus visada vertėtų labai saugoti. Niekada nereikėtų palikti automobilio be priežiūros, kai jo variklis užvestas. Neretai tiek visiškai pakanka, kad vagys jį nuvarytų.

Čia pateikiami keli būdai, kurie galėtų padėti bent kiek apsaugoti transporto priemonę nuo įsilaužėlių. Žinoma, jei pasitelktume fantaziją, būtų galima rasti ir kitokių būdų. Realūs faktai liudija, jog bet kurios apsaugos priemonės kažkiek apsaugo nuo ilgapirščių. Jeigu jos ir neapsaugotų visiškai, tai bent prailgintų įsilaužimo laiką. Tokiais atvejais vagis gali mašiną paprasčiausiai palikti ramybėje, kadangi nenorės prie jos krapštytis ilgą laiką ir būti pastebėtas.

Kai įsilaužia vagys

 

Visgi nuo vagysčių nėra apsaugotas nė vienas žmogus. Netgi ilgapirščius kartais apkrausto kiti vagys. Žinoma, kai aikštelėje palikto automobilio daugiau neberandame, reikėtų jau kreiptis į policijos pareigūnus. Jeigu radome apgadintą arba sulaužytą automobilio spynelę, kvieskime spynų meistrą. Jie paprastai operatyviai reaguoja į tokius pagalbos skambučius. Atvykę specialistai išima spynelę, pakeičia ją į naują, tad nebelieka kliūčių toliau tęsti savo kelionę. Jei tai „BMW” automobilis, geriausia kreiptis į tuos specialistus, kurie užsiima konkrečiai „BMW” raktelių gamyba Vilniuje.

Spynų meistrai padės sutvarkyti arba pakeisti automobilio spyną. Šios srities profesionalai įprastai gali pasiūlyti ir kitas papildomas paslaugas: raktų gamybą bei programavimą. Tad jei kada pamestume savo automobilio raktus arba imobilaizerį – reikėtų kreiptis pagalbos į spynų meistrus. Neišvengiama ir tokių situacijų, kai netyčia užtrenkiame automobilio duris, viduje palikdami raktelį. Šiuo atveju specialistai pagelbės automobilį atrakindami avariniu būdu. Jie padeda rasti išeiti visose situacijose, kuomet dėl bet kurių nors priežasčių nebepavyksta atidaryti mašinos durų. Ilgametę patirtį turintys meistrai pasirūpins suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir visada operatyviai reaguos. Spynų meistrams galima skambinti visada, kadangi jie dirba nepertraukiamai visą parą, visomis savaitės dienomis.

Reklama , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra