„Blue Square Offices“ kompanija suteikia asmeninę asistentę!

Autorius: Data: 2012-02-05 , 14:12 Spausdinti

Ar esate kada nors girdėję apie „Blue Square Offices“ kompaniją ir jos vykdomą nuostabią veiklą? Jeigu ne, jaučiu šokią tokią pareigą jus su ja supažindinti. Viliuosi, jog straipsnis bus naudingas ir perskaičius straipsnį nuspręsite, jog „Blue Square Offices“ – tinkamas pasirinkimas jūsų verslui.

Blue Square Offices logo

Norėčiau pradėti nuo to, jog „Blue Square Offices“ yra Škotijoje įsikūrusi kompanija, siūlanti tiek smulkmeniniams verslams, tiek didžiulio biudžeto įmonėms įsigyti virtualų ofisą. „Kas tai per velnias?“ – tikiu, jog daugeliui kilo tokia mintis. Iš esmės, „Blue Square Offices“ teikiamos paslaugos yra naudingos visapusiškai. Reikėtų pradėti nuo to, jog įmonės, nusprendžiusios įsigyti paketą, kartu gauna ne tik unikalų bendrovės adresą, tačiau ir telefono, fakso, pašto kodus. Nepaisant to, į paketo „sąrašą“ yra įtraukta ir virtuali asistentė. Svarbu būtų paminėti ir tai, jog pastaroji puikiai atlieka dardavio palieptą darbą – priema skambučius bei juos peradresuoja jums.

Šis „Blue Square Offices“ virtualiojo biuro paketas nėra naudingas vien dėl to, jog pakelia jūsų įmonės prestižą. Virtualus biuras palengvina jūsų rupesčius – iš esmės, nei skambučiais, nei papildomais darbuotojais jaudintis tikrai nebereikia, mat virtualioji asistentė puikiai nudirba palieptus darbus ir, svarbiausia, už itin mažą kainą. Turint „Blue Square Offices“ virtualiojo biuro paketą, galite ir toliau savo veiklą vykdyti, kad ir iš miegamojo kambario.

Kiek teko bendrauti su asmenimis, turinčiais šį paketą, nei vienas nesiskundė ir nesigailėjo. Tarytum susitarę visi man teigė tas pačias idėjas, mintis. Matyti, jog puikus „Blue Square Offices“ kompanijos darbas liko įvertintas ir pastebėtas.

Taigi, kodėl gi negalėtumėte jūs savo veiklos perkelti į virtualią erdvę? Nepaisant to, jog taptumėte prestižine, didžiulią reputaciją turinti įmonė, galėtumėte savo reikalus tvarkyti kurkas paprasčiau, mat turėtumėte ne tik virtualią asistentę, kuri už minimalų atlygį dirbtų, tarytum, geriausi šios srities specialistai, tačiau ir kitas, papildomai naudingas priemones. Siūlyčiau tapti dar vienu „Blue Square Offices“ kompanijos klientu ir tuo didžiuotis. Aš toks esu, o ar būsite jūs?

PasaulisComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra