Birželio 27–28 d. Vilniuje susirinks etninės kultūros puoselėtojai

Autorius: Data: 2014-06-12 , 10:48 Spausdinti

Lietuvių etninės kultūros draugija (LEKD) pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programą įgyvendina projektą, kuriuo siekiama stiprinti Draugiją  ir jos partnerines, panašios pakraipos NVO, plėtojant jų institucinius gebėjimus vadybinės pakraipos ir finansavimo pritraukimo mokymų pagalba, automatizuojant dalį administravimo funkcijų, bei efektyviau populiarinant ir viešinant Draugijos ir susijusių NVO veiklą ir savanoriavimo galimybes. Kviečiame visus etninės kultūros puoselėtojus dalyvauti baigiamajame LEKD mokymų renginyje birželio 27–28 d. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13, Vilnius).
LEKD jau 25 metus savanoriškai populiarina ir kaupia etninės kultūros vertybes, siekia, kad lietuvių etninės kultūros globa taptų Lietuvos valstybės prioritetu, atstovauja etninės kultūros srityje dirbančių specialistų ir visuomenininkų interesams valdžios institucijose, aktyviai bendradarbiauja su panašaus pobūdžio organizacijomis Lietuvoje ir užsienyje. Pagal mokymų dalyvių poreikius ir pritaikytą metodiką jau įvyko 10 teorinių ir praktinių užsiėmimų, per kuriuos dalyviai gilino žinias įvairiose veiklos efektyvinimo srityse.
Nuo 2013 m. LEKD, įgyvendindama minėtą projektą, baigia sukurti etninės kultūros gaminių ir paslaugų elektroninę parduotuvę „Jomarkas“, suteikia galimybę NVO atstovams ieškoti bendraminčių, viešinti savo veiklą ir renginius atnaujintame www.etnokultura.lt interneto puslapyje.
Elektroninė parduotuvė „Jomarkas“ užtikrins galimybę menininkams, kūrėjams ir amatininkams tapti labiau žinomiems, parduoti savo kūrinius bei paslaugas, taip papuliarindami etninę kultūrą. Taip bus prisidėtą prie Lietuvos etninės kultūros puoselėjimo ir išsaugojimo. Norinčius pasinaudoti šia galimybe kviečiame susisiekti elektroniniu paštu lekdraugija@gmail.com.
LEKD interneto puslapis www.etnokultura.lt projekto metu buvo atnaujintas ir tampa tarsi sklaidos „vartais“ apie visų giminingų organizacijų veiklą. Organizacijų atstovams suteikiama galimybė skelbti savo renginius kalendoriuje ir naujienų skiltyje, naudotis LEKD narių duomenų baze bendrai veiklai. Norinčius tapti Lietuvių etninės kultūros draugijos nariais ir burti kultūros puoselėtojų visuomeninį judėjimą, kviečiame užpildyti narystės anketą www.etnokultura.lt.
Mokymų ciklą užbaigia Vilniuje birželio 27–28 d. vyksiantis renginys. Kviečiame LEKD, giminingų NVO organizacijų narius ir kitus etninės kultūros puoselėtojus registruotis bei susiburti bendram siekiui.
Prieš baigiamojo renginio antrąją dieną vyks ir 8-tasis Lietuvių etninės kultūros draugijos suvažiavimas, skirtas draugijos 25-mečiui. Jo metu bus aptarti pastarųjų metų veiklos rezultatai ir ateities planai, kiti etninės kultūros puoselėjimui svarbūs dalykai. Detalesnę suvažiavimo programą rasite svetainėje www.etnokultūra.lt, registracija vykdoma elektroniniu paštu lekdraugija@gmail.com.

Daugiau informacijos: lekdraugija@gmail.com, www.etnokultura.lt

Etninė kultūra , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra