Biologinis vertinimas – kas tai?

Autorius: Data: 2019-03-06 , 13:25 Spausdinti

Biologinis vertinimas – kas tai?

 

PR

Turto vertinimas – tikrai gerai pažįstama sąvoka. Visgi, šis terminas apima daugybę kitų turto vertintojų teikiamų paslaugų. Viena iš jų – biologinis vertinimas.

Jeigu esate ūkininkas (ir ne tik!), ši turto vertinimo paslauga Jums gali būti itin aktuali, ypač, jei dėl tam tikrų priežasčių teismo ar kitos instancijos Jus įpareigoja įvertinti turimą biologinį turtą. Biologinis turtas – ūkyje esančių gyvūnų bei augalų visuma. Biologinis vertinimas yra labai reikšmingas, norint gauti finansavimą iš įvairių paramos fondų. Tik atlikę gyvūnų/augalų vertinimo procedūras, Jūs įgysite dokumentus, reikalingus paramos svarstymo komisijoms.

Biologinis vertinimas aprėpia 6 pagrindines kategorijas: gyvulių, paukščių, žuvų, gyvūnų, egzotinių gyvūnų bei augalų. Ši paslauga svarbi ne vien tik paramos gavimui. Gyvūnų vertinimo paslaugos svarbios norint sudaryti finansines ataskaitas, pirkti, parduoti bei įkeisti gyvūnų ar augalų dalį. Biologinis vertinimas – plačiai paplitusi praktika užsienio ir Lietuvos ūkininkų, veisėjų, augalų kultūrų vystytojų tarpe.  

Lietuvoje yra ne vienas nepriklausomas vertintojas, teikiantis biologinio vertinimo paslaugas. Tokio tipo darbai vykdomi jau pakankamai ilgą laiko tarpą, tačiau didesnis susidomėjimas pasireiškė visai neseniai. Jeigu Jūs ieškote gyvūnų vertinimo Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose – rekomenduojame apsilankyti nepriklausomų turto vertintojų internetinėje svetainėje vertintojas.lt. Nepriklausomų vertintojų biure vertintojas.lt dirba išties profesionalūs, savo sritį puikiai išmanantys specialistai. Visos užklausos atsakomos žaibiškai, o darbai atliekami greitai, tiksliai ir be atidėliojimų. Tad, jeigu jus domina ūkio dalies pardavimas, pirkimas ar įkeitimas – kreipkitės į vertintojas.lt komandą, kadangi tai yra vieni profesionaliausių biologinio vertinimo ekspertų.

Vertę turi ne tik automobiliai, laivai, telefonai, butai, namai ar gamyklos, bet ir kiti mus supantys ir mums priklausantys objektai, šiuo atveju – gyvūnai ar augalai. Tinkamai neįvertinus disponuojamo biologinio turto, Jūs rizikuojate patirti įvairius nuostolius. Taigi, jeigu Jūsų veikla yra tampriai susijusi su gyvūnais ar augalais, rekomenduojame kreiptis į nepriklausomus turto vertintojus, kad šie, pasitelkdami naujausiais vertinimo standartais, galėtų tikslingai viską apskaičiuoti.

Reklama Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra