Bibliotekų savaitės pradžiai – internetinis Prezidentės sveikinimas

Autorius: Data: 2012-04-23 , 16:42 Spausdinti

Pirmadienis, 2012 m. balandžio 23 d. (Vilnius).

Prasidedant Nacionalinei bibliotekų savaitei Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė internetiniu tiltu pasveikino visus šalies bibliotekininkus.

„Šalies žmonės vis aktyviau sugrįžta prie knygų ir į bibliotekas. Ir tai yra neįkainojamas kiekvienos bibliotekos ir kiekvieno bibliotekininko išradingumo nuopelnas“, – pabrėžė valstybės vadovė.

Prezidentės nuomone, Bibliotekų savaitė – dar viena proga atkreipti dėmesį į knygos, gimtosios kalbos ir bibliotekininko vaidmens svarbą.

„Skatindami šalies žmones, o ypač jaunimą, skaityti, padėdami pasirinkti knygą, būtinai sudominkite ir lietuvių autoriaus kūriniu, ne tik pasaulio literatūros naujienomis. Deramas dėmesys nacionalinei literatūrai – garantija, kad bus išsaugota unikali lietuvių kalba“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, šiandien biblioteka – tai ne tik knygų pilnos lentynos. Tai vieta, kur telkiasi bendruomenė, kur vyksta gražiausi kultūros renginiai, puoselėjamos tradicijos.

Lietuvos vadovė šalies bibliotekininkams palinkėjo naujų idėjų, kūrybiško požiūrio į savo darbą ir jų krašto žmonių palaikymo.

Prezidentės sveikinimas čia: 

http://www.youtube.com/watch?v=_ZTYwTXhU7s&feature=youtu.be

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra