Benediktas XVI: Motina Teresė viso pasaulio akivaizdoje įkūnijo dieviškąją meilę

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Ketvirtadienį (2010 08 26) sukakusių palaimintosios Kalkutos Motinos Teresės gimimo šimtųjų metinių proga jos įkurtos Meilės Misionierių kongregacijos seseris pasveikino popiežius Benediktas XVI. Popiežiaus laiškas buvo pasiųstas į Kalkutą, dabartinei kongregacijos vadovei seseriai Mary Prema, kuri, po Motinos Teresės ir jos įpėdins sesers Nirmalos, yra trečioji Meilės Misionierių kongregacijos generalinė vyresnioji.

Siunčiu nuoširdžius sveikinimus Jums ir visoms Meilės Misionierėms, pradedančioms švęsti palaimintosios Kalkutos Motinos Teresės, jūsų kongregacijos įkūrėjos, pavyzdingos krikščioniškųjų dorybių liudytojos, gimimo šimtąsias metines. Tikiu, kad šitie metai suteiks progą džiugiai dėkoti Viešpačiui už tą nepaprastą dovaną, kokia Bažnyčiai ir visam pasauliui buvo Motinos Teresės gyvenimas ir dabar yra jos dvasinių dukterų nenuilstamai tęsiama meilės kupina veikla.

Rengdamosis šiems metams, – rašo Popiežius, – jūs stengėtės vis labiau supanašėti su Jėzumi, savais darbais labiausiai vargstančiųjų labui prisidėti prie Jo aukos dėl sielų išganymo. Su pasitikėjimu atsiliepdama į Viešpaties kvietimą, Motina Teresė viso pasaulio akivaizdoje įkūnijo apaštalo šv. Jono žodžius: „Mylimieji, jei Dievas mus taip pamilo, tai ir mes turime mylėti vieni kitus. Jei mylime vieni kitus, Dievas mumyse pasilieka, ir jo meilė mumyse tobula tampa“ (1Jn 4,11-12). Šita Meilė ir toliau teįkvepia Meilės Misionieres aukotis Jėzui, kurį jūs matote ir kariam tarnaujate vargšuose, ligoniuose ir apleistuosiuose, – rašo Šventasis Tėvas. Drąsinu jus ir toliu semtis dvasingumo ir imti pavyzdį iš Motinos Teresės, sekant jos pėdsakais, priimat Jėzaus kvietimą: „Ateik, būk mano šviesa“.

Dvasia dalyvaudamas jubiliejaus minėjimuose, su meile nuoširdžiai suteikiu savo tėvišką apaštališkąjį palaiminimą Meilės Misionierėms ir visiems kam jūs tarnaujate.

www.bernardinai.lt
 
Nuotraukoje: Motina Teresė

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra