Bažnytinio paveldo muziejuje vyks Šv. Valentino dienai skirti renginiai

Autorius: Data: 2011-02-07, 16:01 Spausdinti

2011 m. vasario 12 d. 12 val. Bažnytinio paveldo muziejuje vyks edukacinis užsiėmimas šeimoms „Šv. Valentino diena“.

Vasario 12 d. 16.00 val. vyks ekskursija muziejaus ekspozicijoje, kurios metu taip pat skiriamas dėmesys šv. Valentino istorijai ir atvaizdams, pristatomas šv. Valentino relikvijorius.

Visame pasaulyje romantikai švenčia Šv. Valentino dieną. Tačiau nedaug kas žino, kas buvo šv. Valentinas: pirmųjų amžių kankinys? Narsus karys ar dosnus vyskupas? Kodėl įsimylėjėliai prašydavo jo užtarimo? Kodėl kreipdavosi į šv. Valentiną, kad meilė neliktų be atsako? Koks šio šventojo atvaizdas? Kur jis palaidotas? Kur šiandien gerbiamos šv. Valentino relikvijos?

Bažnytinio paveldo muziejus vykdo edukacinę programą „Šeima muziejuje“ ir šv. Valentino šventės išvakarėse kviečia šeimas susipažinti su garsiuoju įsimylėjėlių globėju, atrasti paslaptingą bažnytinio meno pasaulį ir kartu sukurti šios šventės simboliu tapusią širdutę.

Vasario 12 d. 12 val. į muziejų kviečiamos šeimos su vaikais. Edukacinio užsiėmimo tema – „Šv. Valentino diena“. Renginio metu dalyviai turės unikalią galimybę apžiūrėti, paliesti (ar kaip kitaip pagerbti) šv. Valentino relikvijorių, po susipažinimo su Bažnytinio paveldo muziejaus ekspozicija kiekvienas iš vaško išsilies rausvą širdutę savo Valentinui.

Vasario 12 d. 16.00 val. Bažnytinio paveldo muziejaus ekspozicijoje vyks ekskursija, kurios metu skiriamas dėmesys šv. Valentino istorijai ir atvaizdams. Ekskursijos dalyviai apžiūrės šia proga iš muziejaus saugyklų išimtą šv. Valentino relikvijorių.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Bažnytinio paveldo muziejus, Šv. Mykolo g. 9, Vilnius, tel. (8 ~ 5) 269 78 00, el. p. muziejus@bpmuziejus.lt, www.bpmuziejus.lt1

Bažnytinio paveldo muziejus , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra