Banko finansavimas suteikia galimybę suplanuoti šeimos atostogas

Autorius: Data: 2018-07-26 , 14:34 Spausdinti

Banko finansavimas suteikia galimybę suplanuoti šeimos atostogas

 

PR

Atostogos – neatsiejama poilsio dalis, suteikianti įspūdžių, energijos bei jėgų grįžti į kasdienę rutiną bei darbus. Jau ne vienerius metus pastebima tendencija, jog didelė dalis lietuvių atostogoms renkasi keliones į užsienio šalis ir keliauja arba savarankiškai, arba įsigydami agentūros siūlomą kelionių paketą. Jeigu keliaujama savarankiškai, reikia įsigyti lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietus, užsisakyti viešbutį, apartamentus, individualiai pasirūpinti ekskursijomis svečioje šalyje ir pan. Tačiau jei keliaujama pasinaudojant jau paruoštu kelionių agentūros pasiūlymu, belieka jį užsisakyti ir laukti kelionės datos. Be jokios abejonės, keliaujant su visa šeima tenka išleisti daugiau ir jei turimų santaupų nepakanka, sprendimu gali tapti vartojimo paskola. Aplankykite tinklalapį ir sužinokite platesnės informacijos apie paskolas, jų sąlygas bei reikalavimus paraiškų teikėjams.

Dažnai šeimai renkantis kelionę lėktuvu, didelis dėmesys atkreipiamas į tai, ar skrydis į pasirinktą šalį yra tiesioginis. Keliaujant kartu su vaikais, vengiama jungiamųjų skrydžių, kurie vargina ne tik suaugusius, bet ir mažuosius. Dar vienu svarbiu aspektu tampa viešbutis ar apartamentai su pasirinktu maitinimo tipu. Dažniausiai renkantis viešbutį ir skaitant jų aprašymus yra pažymėta, ar šie pritaikyti poilsiui su mažais vaikais, ar pageidaujama tik suaugusių svečių. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar pasirinkto viešbučio restorano virtuvė yra pritaikyta mažiems vaikams, tačiau dera nepamiršti, jog pasirinkus apartamentus su virtuvėle, maisto ruoša ir produktų įsigijimu reikės pasirūpinti patiems. Be išlaidų, kurios patiriamos dar prieš kelionės datą, pinigų prireikia jau esant poilsio vietoje. Įvairios ekskursijos, suvenyrai, apsilankymai kavinėse ar restoranuose taip pat pareikalauja plačiai atverti piniginę. Taigi, dar prieš pildant paskolos paraišką, rekomenduojama pasidomėti, kiek kainuoja įvairios pramogos, maitinimo paslaugos svečioje šalyje ir preliminariai paskaičiavus, kiek finansų tai pareikalaus, pildyti paraišką.

Jeigu šeimos atostogas planuojate rugpjūčio ar rugsėjo mėnesiais ir pirmenybę teikiate šilto klimato šaliai, pateikiame rekomendacijas, kur patariama nuvykti. Ispanija paskutinį vasaros mėnesį ne tik lepina šiltais orais, bet ir žavi architektūra bei paplūdimiais. Šalyje daug viešbučių yra pritaikyti šeimoms su vaikais, o jeigu keliauja tik suaugę asmenys, atostogas šioje šalyje galima praleisti aktyviai, aplankant spalvingąją sostinę – Madridą, ragaujant šviežias jūros gėrybes ar net kelioms dienoms nuvykstant į vieną didžiausių Ispanijai priklausančių salų – Maljorką. Prancūzija – dar viena šalis, minėtais mėnesiais rekomenduojama tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiui. Šalies sostinė Paryžius žavi ne tik išskirtine atmosfera, Eifelio bokštu, gurmaniškais patiekalais, bet ir šiltu, tačiau ne ypač karštu oru. Į Paryžių rekomenduojama keliauti pažintinei kelionei, o jeigu norima ilsėtis prie Viduržemio jūros, tokie Prancūzijos miestai kaip Nica, Monakas ar Kanai tampa puikiu pasirinkimu. Tvarkingi kurortai, šiltas oras, šviežias maistas ir legendinės Prancūzijos gatvelės miesto svečių nepalieka abejingų.

Austrija – tai ne tik žiemos kalnų mylėtojų kraštas. Vasarą kalnuotos vietovės taip pat žavi savo grožiu ir didybe, o geriausiai su šalimi susipažįsta tie keliautojai, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką. Pilys, vienuolynai, rūmai ir kiti senoviniai statiniai kiekvienais metais pritraukia tūkstančius besidominčių istorija turistų į Austriją, todėl jei norima atostogauti aktyviai draugų ar sutuoktinių kompanijoje, rugpjūčio-rugsėjo mėnesiai tam yra palankiausi. Keliaujant su mažais vaikais nerekomenduojama vykti į ypač karšto klimato šalis, kadangi mažieji sunkiau toleruoja karštį, o minėtose šalyse paskutinis vasaros ir pirmas rudens mėnesiai pasižymi malonia, bet ne varginančia šiluma.

Naujienos PasaulisKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra