Su Vasario 16-ąja gimnazistai sveikino ir Baltosios Vokės miestelio gyventojus

Autorius: Data: 2019-02-21 , 14:20 Spausdinti

Su Vasario 16-ąja gimnazistai sveikino ir Baltosios Vokės miestelio gyventojus

Gimnazijos nuotraukos

Ernestas VĖTA, Baltosios Vokės “Šilo” gimnazijos mokytojas, www.voruta.lt

Vasario 16-osios išvakarėse Baltosios Vokės “Šilo” gimnazijoje tradiciškai švenčiama Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Jau nuo ryto gimnazijoje vyravo šventinė nuotaika ir mirguliavo tautinės spalvos, nes geltonos, žalios ir raudonos spalvos atributais pasipuošę atėjo ne tik mokinukai, jomis nušvito visa gimnazija, o pertraukų metu skambėjo patriotinės dainos. Mokinių savivalda, kaip ir kiekvienais metais, prisijungė prie akcijos „Pasveikinkim vieni kitus“ ir su Vasario 16-ąja sveikino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir viso miestelio gyventojus.


Penktos pamokos metu visi gimnazistai dalyvavo netradicinėje Tėvynės pamokoje, kurioje ne tik galėjome pasigrožėti Lietuvos vaizdais ir žiūrėdami dokumentinį filmuką “Kelias į nepriklausomybę” sužinoti ar prisiminti, kokiomis sąlygomis buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas ir kuo mums svarbi Lietuvos valstybės atkūrimo diena, bet ir patys dovanoti dovanas Lietuvai – gražiausias dainas ir eiles. Be to, ir patys mokiniai turėjo kuo pasidžiaugti, nes gimnazijos direktorė N. Balinskienė padėkos raštais šiandien apdovanojo šauniausiai I-ąjį mokslo metų pusmetį baigusius moksleivius.


Po oficialiosios renginio dalies 5-8 ir I-IVg klasių moksleiviai savo žinias galėjo patikrinti Protų kovose „Ką aš žinau apie Lietuvą?“, kurias organizavo ir vedė mokinių savivalda, o klausimus parengti padėjo istorijos mokytoja Laima ir biologijos mokytoja Asta. Kovėsi mišrios moksleivių komandos ir jos tikrai ne kartą nustebino išradingais atsakymais iš Lietuvos istorijos, literatūros, gamtos ir geografijos.


Pasidžiaugę puikiais rezultatais Protų kovose, visi gimnazijos mokiniai ir mokytojai skubėjo į netoliese esantį Pramogų centrą, kur koncertą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga surengė Kauno VDU “Rasos” gimnazijos folkloro ansamblis “Lygaudė”. Skambėjo senosios lietuvių liaudies dainos, tačiau labiausiai visus sužavėjo šokiai ir greit į šokių sūkurį įsitraukė visi nuo mažų iki didelių. Labiausiai nudžiugino, kad kartu šoko ne tik mūsų, bet ir kaimyninės Elizos Ožeškovos gimnazijos mokiniai ir mokytojai ir tai puikus įrodymas, kad liaudies šokiai dar gali suvienyti įvairiatautę miestelio bendruomenę. Juk būtent vienybės ir reikia švenčiant tokią svarbią valstybei šventę.

Kultūra ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra