Automobilio nuoma Klaipėdoje

Autorius: Data: 2017-03-29 , 11:58 Spausdinti

Automobilio nuoma Klaipėdoje

Transporto priemonių nuoma gali išgelbėti iš kebliausios situacijos

Nuosavos transporto priemonės turėjimas suteikia labai daug privalumų savininkui bei kartu keliaujantiems žmonėms. Ne vienas pasakys, kad turint automobilį ar kitą transporto priemonę žymiai padidėja sutaupyto laiko sąnaudos, auga mobilumas, daugėja galimybių patogiai ir greitai sutvarkyti reikalus, pervežti daiktus, aplankyti norimas vietas ar nuvykti net į kitą šalį. Be transporto priemonių šiandien savo gyvenimą sunkiai įsivaizduoja milijardai pasaulio gyventojų. Tačiau ne visada turima transporto priemonė atitinka lūkesčius ar poreikius, ypač kai jie išauga ar atsiranda netikėtai. Net didžiausius poreikius ar iškilusias transporto problemas gali išspręsti auto nuoma, ką būtent ir teikia įmonė MINIBUSAS.

Auto nuoma Klaipėdoje

Auto nuomos paslaugos tapo tikru išsigelbėjimu žmonėms, kurie organizuoja šventes, rūpinasi svečių ar net darbuotojų atvykimu į reikiamą vietą ar nuošalų objektą, net tiems, kuriems reikia pavežti didesnį kiekį žmonių vienu metu ar sugedo nuosava transporto priemonė. Transporto priemonių nuoma – populiari paslauga ir Lietuvoje, kuria aktyviai naudojasi tiek verslą vykdantys subjektai, tiek fiziniai asmenys, kuriems reikalingos pervežimo ar transporto priemonės nuomos su vairuotoju ar be jo paslaugos. Auto nuoma Klaipėdoje tampa ypač populiari, nes Klaipėdos regionas yra vienas iš sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos didmiesčių. Dėl savo ypač patrauklios geografinės vietovės, Klaipėda yra labai mėgstama pavasario, vasaros kelionių vieta, nes čia galima rasti visko, ko tik norisi: pradedant nuostabia jūra, baigiant įspūdingomis vietomis rengti šventes ir minėti sukaktis, kelti vestuves. Todėl vis daugėjant įvairaus pobūdžio renginių, auga ir auto nuomos Klaipėdoje poreikis. Įmonė „Minibusas“ gali pasiūlyti įvairaus tipo transporto priemonių auto nuomos Klaipėdoje paslaugas ir mieste, ir rajone aplink miestą.

„Minibusas“ tai klientų pasitikėjimą ir lojalumą savo atsidavimu darbui pelniusi įmonė, kurios nuomojamos transporto priemonės pasižymi ypač atidžia technine priežiūra, komfortu ir lanksčiomis nuomos sąlygomis. Jau ne pirmus metus  rinkoje veikianti įmonė „Minibusas“ šiandien auto nuomai Klaipėdoje gali pasiūlyti ne senesnius nei 2004 metų gamybos įvairių modelių ir gamintojų autobusiukus, kurie patenkins net išrankiausių klientų norus. Transporto priemonių pasiūla varijuoja nuo paprastos komplektacijos autobusiukų iki aukšto komforto lygio, prabangiai įrengtų mikroautobusų, pritaikytų švęsti vestuves, gimtadienius ar kitas ypatingas progas. Klientams pageidaujant, autobusiukus galima išsinuomoti kartu su vairuotoju, taip savo svečiams suteiksite pilnavertišką atsipalaidavimą, jie galės mėgautis jūsų organizuojama švente be rūpesčių kaip atvykti į reikiamą vietą ar išvykti atgal, auto nuoma Klaipėdoje taip pat suteikia galimybę autobusiuką išsinuomoti be vairuotojo, taip patiems vairuoti transporto priemonę, kuri bus nepamainoma keliaujant po Klaipėdą ir jos apylinkes.

Pagrindinis privalumas naudojantis įmonės „Minibusas“ paslaugomis yra tas, kad visos transporto priemonės yra apdraustos KASKO draudimu, tai reiškia, kad išsinuomojus autobusiuką jums nereikės jaudintis dėl galimų eismo įvykių ir žalos, kuri gali būti padaryta incidentų metu atlyginimo. KASKO paslauga reiškia, kad visus su draudimu susijusius formalumus sutvarkys įmonės „Minibusas“ darbuotojai, todėl jūs galėsite jaustis saugiai ir užtikrintai vairuodami išsinuomotą transporto proemonę. Su visais klientais yra pasirašomos nuomos sutartys, todėl auto nuomos paslaugos gavėjams nereikia papildomai rūpintis autobusiukų priežiūra, todėl sutaupoma ir laiko, ir sąnaudų. Įmonė „Minibusas“ garantuoja, kad visi autobusiukai yra techniškai tvarkingi, todėl galėsite nesirūpinti ir jaustis saugiai visos kelionės metu. Nesvarbu kokiam renginiui, šventei ar įvykiui ruošiatės nuomotis auto nuoma Klaipėdoje autobusiuką, įmonės darbuotojai jums parinks ekonomiškai efektyviausią mokėjimo planą pagal pasirinktą nuomos laikotarpį.

Rezervacija

Siekiant, kad klientai būtų visapusiškai patenkinti auto nuomos Klaipėdoje paslaugomis, įmonės „Minibusas“ atstovai rekomenduoja transporto priemones rezervuoti iš anksto, taip išvengiant nereikalingų trukdžių. Tačiau jei autobusiuko prireikė čia pat ir greitai, drąsiai galite kreiptis į atsakingus įmonės darbuotojus, kurie pasistengs rasti tinkamiausią sprendimą. Auto nuoma Klaipėdoje – patogiausia paslauga tiek pramogoms, tiek darbui.

Klaipėda Naujienos Reklama/Skelbimai , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra