Aukščiausiems Ukrainos pareigūnams – nutraukti agresiją raginantis europarlamentarės R. Morkūnaitės laiškas

Autorius: Data: 2014-02-20 , 10:25 Spausdinti

2014 m. vasario 19 d. Europos Parlamento narė, TS-LKD Jaunimo bendruomenės pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė laišku kreipėsi į aukščiausiuosius Ukrainos pareigūnus – Ukrainos Prezidentą Viktorą Janukovyčių, Ukrainos Parlamento (Aukščiausiosios Rados) pirmininką Volodimyrą Rybaką bei Ukrainos Vidaus reikalų ministrą Vitalijų Zacharčenką.

Laiške, kurį pasirašo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, teigiama, kad praėjusios nakties įvykiai Euromaidano aikštėje – šokiruojantys. Lietuvos atstovė Europos Parlamente ragina stabdyti žiaurumus ir žudynes Ukrainoje, nukreiptus prieš taikius protestuotojus, bei įsiklausyti į jų reikalavimus. Europarlamentarė ragina išvaduoti Ukrainos šalį nuo agresijos ir daugiau nebeleisti kraujo praliejimo.

„Aš remiu Ukrainos laisvę ir manau, kad šiomis Ukrainai sunkiomis dienomis labai svarbu nelikti nuošaly ir kuo plačiau išsakyti savo susirūpinimą dėl įvykių. Daugelis Lietuvoje dar gerai atsimename Lietuvos žmonių kovą už laisvę ir kokia svarbi tuomet buvo laisvų ir demokratiškų valstybių parama. Todėl šiandien, kai tokios paramos reikia ukrainiečiams, turime netylėti ir išreikšti savo pilietinę poziciją“, – teigia R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Europos Parlamento narė ragina dar šiandien visus Ukrainos bičiulius rinktis į palaikymo akcijas Ukrainos žmonėms Lietuvos miestuose ir miesteliuose bei išsakyti savo pilietinę poziciją kreipiantis į atsakingus Ukrainos pareigūnus.

EP: Radvilė Morkūnaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra