Aukščiau už pasaulio viršukalnes: susitikimas su keliautoju alpinistu, fotomenininku Vladu Vitkausku

Autorius: Data: 2018-03-07 , 09:24 Spausdinti

Aukščiau už pasaulio viršukalnes: susitikimas su keliautoju alpinistu, fotomenininku Vladu Vitkausku

www.voruta.lt

2018 m. kovo 8 d. 17 val. LMA Vrublevskių bibliotekoje įvyks susitikimas su keliautoju alpinistu, fotomenininku Vladu Vitkausku.

Bibliotekoje eksponuojamos parodos „Lietuvos vėliava – aukščiausiose visų žemynų viršūnėse!“ fone autorius pasidalins mintimis apie unikalų žygį su Lietuvos vėliava – vienintele pasaulyje – į aukščiausias visų žemynų viršukalnes: Nepaprastai gražiai atrodė Lietuvos trispalvė, ledinių srautų išskleista juodame dangaus gelmės fone aukščiau Himalajų. Tiesiog kūnu jaučiau, kaip ji siejo mane su Tėvyne, su žmonėmis, kurie man padėjo, rūpinosi namuose ir laukė sugrįžtant. Šio žygio metu, kaip pastebi keliautojas, svarbiausi dalykai tikslui pasiekti ir gyvam sugrįžti buvo ne alpinizmas, o pasirinkimų prasmė, Tikėjimas ir kasdienės, dažnai nežmoniškos, pastangos.

Unikalių fotografijų autorius papasakos apie tai, kaip aukštikalnių pamokos ir supratimas, įgyti aukščiau už „mirties ribą“, gali pagražinti mūsų ir greta esančiųjų kasdienybę žmonėms svarbiausiose, gražiausiose, deja, neretai ir žiauriausiose gyvenimo viršukalnėse. Vakaro metu bus apžvelgtos ne tik intriguojančios fotografijos, bet ir filmuota medžiaga, taip pat – žygio relikvijos.

Uncategorized , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra