Atviras laiškas dėl Lietuvos karaimų bendruomenės išlikusio nekilnojamojo turto išsaugojimo

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Atviras laiškas dėl Lietuvos karaimų bendruomenės išlikusio nekilnojamojo turto išsaugojimo Trakų r. savivaldybės merui p. Vytautui Petkevičiui, 2006 m. kovo 6 d.
Nuorašas:
Lietuvos Respublikos Vyriausybei
Vilniaus apskrities viršininko administracijai
Trakų rajono laikraščiai: „Galvė“, „Trakų žemė“.
Lietuvos karaimų religinė bendruomenė š. m. sausio 20 d. pakartotinai išsiuntė Trakų rajono savivaldybės merui gerb. Vytautui Petkevičiui prašymą ne planuoti karaimų žemėje Trakų rajono savivaldybėje įrengti gyvenamųjų namų kvartalą. Prašyme buvo sakoma:
„…Prašome, kad kol „Karaimų arba Karališkieji laukai“ negrąžinami teisėtam savininkui – Lietuvos karaimų religinei bendruomenei, karaimų bendruomenei priklausiusi žemė išliktų Lietuvos Respublikos nuosavybė ir jokie žemės grąžinimai, gyvenamųjų namų ir kitų pastatų projektavimas, statybos darbai nebūtų planuojami ir vykdomi šiose žemėse“.
Dėl nežinomų mums priežasčių gerb. meras Vytautas Petkevičius, atsakydamas į mūsų laišką, klaidingai tvirtina, kad šiuo metu nėra galimybės atkurti nuosavybės teisių į turėtą žemę Lietuvos karaimų bendruomenei. Tokia pat informacija skelbiama Trakų rajono spaudoje, tuo pačiu klaidinant visuomenę.
Todėl kartojame savo prašymą, norėdami užtikrinti, kad visuomenei ir valstybės institucijoms būtų pateikta teisinga informacija.
Prašome, kad kol „Karaimų arba Karališkieji laukai“, negrąžinami teisėtam savininkui – Lietuvos karaimų religinei bendruomenei, karaimų bendruomenei priklausiusi žemė išliktų Lietuvos Respublikos nuosavybė ir jokie žemės grąžinimai, gyvenamųjų namų ir kitų pastatų projektavimas, statybos darbai nebūtų planuojami ir vykdomi šiose žemėse.
Pagarbiai,
Lietuvos karaimų religinės bendruomenės tarybos pirmininko pavaduotojas Juzef Firkovič.

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra