Atsakingi lyderiai sunkmetį pavertė galimybe verslui ir Lietuvai

Autorius: Data: 2012-02-27 , 16:02 Spausdinti

Pirmadienis, 2012 m. vasario 27 d. (Vilnius).

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo savaitraščio „Veidas“ rengiamo konkurso „Metų vadovas 2011“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

Yra metų metus vadovaujantys ir yra Metų vadovai. Pirmi džiaugiasi būdami, antri – veikdami. Šiandien sveikiname tuos, kurie poziciją pavertė galimybe savo komandai, verslui ir netgi Lietuvai. Metų vadovų sunkmetis negąsdina, jie visada siekia maksimumo. Kviečiu ir toliau būti atsakingais lyderiais versle ir visuomenėje. Būti ne tik vedliais į pelną, bet ir tiltais į glaudžiais ryšiais susijusią visuomenę“, – sveikindama susirinkusiuosius kalbėjo Prezidentė.

Šiemet konkurso nugalėtojas – Panevėžyje įsikūrusios bendrovės „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinis direktorius Raimundas Petrauskas. Vokietijos koncernui priklausanti bendrovė gamina izoterminius kėbulus, priekabas ir puspriekabes. Iš kitų įmonių R. Petrausko vadovaujama įmonė išsiskyrė ne tik įžvalgiais sprendimais, padėjusiais įmonei atsitiesti po bankroto, bet ir aukštu atlyginimų vidurkiu.

Metų vadovo konkursas rengiamas jau dvyliktą kartą.

Prezidentės spaudos tarnyba

Prezidentės kalba „Metų vadovas“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_savaitrascio_veidas_rengiamo_konkurso_metu_vadovas_laureatu_apdovanojimo_ceremonijoje_11516.html

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra