Ateitininkai kviečia į Vasario 16 -osios labdaros pokylį

Autorius: Data: 2014-02-06 , 15:06 Spausdinti

 

Vasario 16 d. Kaune, prieškario metu statytuose Ateitininkų rūmuose (dab. KTU III rūmai Laisvės alėjoje), vyks, jau gražia tradicija tapęs, devintasis Valstybės atkūrimo dienai paminėti skirtas ateitininkų labdaros pokylis. Kauno ateitininkų pradėtą kasmetinį labdaros renginį organizuoja Paramos ir labdaros fondas „Ateitininkų fondas“.

Pokylio proginę kalbą sakys Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ, kuris sovietinio režimo metais be išlygų kovojo už tikėjimo ir tautos laisvę, redagavo Lietuvos Katalikų Bažnyčios kroniką, šiandien ne tik vadovauja katalikų bendruomenei, bet ir yra gerai žinomas, didelį autoritetą turintis, Lietuvos visuomenės veikėjas. 2013 metais arkivyskupui Sigitui Tamkevičiui Lietuvos Respublikos Seimas skyrė Laisvės premiją kaip kovotojui už žmogaus teises ir Lietuvos laisvę.

 

 

Muzikinė-kultūrinė programa vokalinis vyrų ansamblis „Quorum”, intriguojantis savo galimybėmis a cappella stiliumi atlikti įvairių žanrų muzikinius kūrinius: nuo klasikos iki šiuolaikinės muzikos, nuo džiazo iki folkloro. Repertuare skamba ne tik naujai aranžuotos pažįstamos melodijos, bet ir pačių kurta muzika. Kolektyvas gerai žinomas ir daug koncertuojantis, jau subūręs nemenką savo gerbėjų ratą.

 

 

Pokylio metu vykstanti labdaringa loterija jau yra tapusi gražia tradicija. O pirmą kartą rengiamas meno kūrinių aukcionas – dar viena puiki galimybė įsigyti vertingų profesionalių menininkų darbų ir prasminga auka paremti gražias iniciatyvas.

 

 

Visos pokylyje surinktos lėšos bus skiriamos „Ateitininkų fondui“, kuris remia ateitininkų jaunimą Lietuvoje ir užsienyje. Šiais metais aukciono ir labdaringos loterijos metu surinkta suma bus skiriama Jaunųjų ateitininkų sąjungos organizuojamoms vaikų vasaros stovykloms Berčiūnuose, Panevėžio raj.

 

 

Labdaros ir paramos fondas „Ateitininkų fondas“, įsteigtas 2007 m. ir valdantis beveik du milijonus litų, per šešerius savo gyvavimo metus yra finansavęs daugiau nei keturiasdešimt įvairių jaunimo projektų. Labdaros ir paramos fondas „Ateitininkų fondas” yra pirmasis, ir kol kas vienintelis, neliečiamojo kapitalo fondas Lietuvoje.

 

 

Prieš daugiau nei 100 metų jaunų katalikų intelektualų įkurta Ateitininkų organizacija yra seniausia veikianti lietuviško jaunimo organizacija pasaulyje. Ji orientuota į katalikišką jaunimo veiklą, krikščioniškų vertybių puoselėjimą ir nesavanaudišką visuomeninį darbą savo tautos labui. Organizacija Lietuvai yra išugdžiusi daug žymių asmenybių, tokių kaip filosofas Antanas Maceina, prezidentas Aleksandras Stulginskis, tautos ateities vizijas kūręs Kazys Pakštas, kovotojas už Lietuvos laisvę Juozas Lukša Daumantas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas, poetai Vytautas Mačernis ir Bernardas Brazdžionis.

 

 

Dėl papildomos informacijos apie pokylį kreiptis:

 

Ričardas Kunevičius, fondo pirmininkas

 

Tel.: 8 686 15852

 

El. p.: fondas@ateitis.lt

 

Papildoma informacija apie ateitininkų veiklą:

 

www.ateitis.lt

 

Internetinio aukciono adresas

 

www.aukcionas.ateitis.lt

 

Vasario 16-oji , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra