Argentinos lietuvių jaunimo sąjungos (ALJS) stovykla

Autorius: Data: 2013-03-21 , 13:10 Spausdinti

Argentinos lietuvių jaunimo sąjungos (ALJS) stovykla

2013 m. kovo 15-17 d. Beriso mieste vyko Argentinos lietuvių jaunimo sąjungos (ALJS) stovykla, kuri buvo visiems labai naudinga ir rezultatyvi.

Pabrėžtina, kad dalyvavo beveik 50 atstovų iš Buenos Aires, Lanús Oeste, Tandil ir Berisso. Renginio metu žaidėme lietuviškus susipažinimo žaidimus, o ALJS atstovai, dalyvavę Pasaulio lietuvių jaunimo kongresuose ir Pietų Amerikos lietuvių jaunimo suvažiavimuose, visus šventės dalyvius išmokė naujų žaidimų; po vidurnakčio įvyko Talentų vakaras prie laužo.

Sekmadienį po pietų vyko studijų dienos. Visus infomavome apie galimybes išmokti lietuvių kalbos užsienyje.

Suteikėme informaciją apie kitą Pietų Amerikos lietuvių jaunimo suvažiavimą, kuris įvyks šių metų liepos mėn. 17-21 dienomis San Pablo mieste. Suvažiavimas rengiamas Pasaulio jaunimo dienų (PJD) išvakarėse, į kurias atvyks ir jaunimas iš Lietuvos.

Pasaulio jaunimo dienos (PJD) oficialiai prasidės 2013 m. liepos 22–28 d. Rio de Janeiro mieste, kartu su Popiežiumi Pranciškumi ir jaunimu iš viso pasaulio. Planuojama, kad ALJS atstovaus labai stipri delegacija. Ypatingai daug dėmesio skyrėme ateinančiam Pasaulio lietuvių jaunimo kongresui, kuris vyks Anglijoje ir Lietuvoje šių metų liepos 1-14 d.

Svarbus suvažiavimo momentas buvo naujos ALJS valdybos rinkimai iš visų ALJS suvažiavime dalyvaujančių atstovų.

Naujos ALJS valdybos sudėtis: Pirmininkė – Eunice Casandra Linkevičiūtė, vicepirmininkė – Aniela Remorini Gasūnaitė, sekretorė – Juliana Eglė Ación Stalioraitytė, antrasis sekretorius – Matias Balčiūnas, iždininkė – Evelin Melnesiuk Gabriūnaitė, antrasis iždininkas – Nicolás Cabrera Dulkė, ryšininkas su lietuvių draugijomis ir institucijomis – Kevin Kavaliūnas.

Argentinos lietuvių jaunimo sąjungos el. paštas: aljsajunga@hotmail.com

Nuotraukose:

1. Argentinos lietuvių jaunimo sąjungos (ALJS) stovyklos dalyviai

2. Nauja ALJS valdyba

Lietuva - Argentina , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra