Ar plastikiniai maišeliai kenkia mūsų gamtai ir aplinkai?

Autorius: Data: 2019-09-06 , 06:39 Spausdinti

Ar plastikiniai maišeliai kenkia mūsų gamtai ir aplinkai?

 

PR

Plastikiniai maišeliai labai ilgą laiką buvo laikomi lengvu, paprastu sprendimu pakavimui, pirkinių parsinešimui namo ar net naminių gyvūnų išmatų surinkimui. Tačiau, pastaruoju metu vis daugėja kovotojų už gamtą bei aplinkos saugojimą, teigiančių, kad šis patogus išradimas iš tikrųjų turėtų būti pamirštas ir turėtume pradėti naudoti kitokias priemones daiktų pakavimui. Ar iš tikrųjų jie yra kenksmingi?

Tiesa ta, kad plastiko gaminiai kenkia mūsų gamtai ir turi labai didelę įtaką aplinkos saugumui. Turbūt viena didžiausių problemų yra ta, kad kartą panaudoti plastiko gaminiai dažnai nėra perdirbami ir patenka į vandenyną. Tuomet, jūros gyvūnai mano, kad plastiko gaminiai yra maistas ir juos suvalgo, o tai galiausiai priveda prie gyvūnų mirties iš bado.

Gera naujiena ta, kad mes, žmonės, galime padaryti labai daug tam, kad padėtume saugoti gamtą bei aplinką. Visai nebūtina visiškai atsisakyti plastikinių maišelių. Tačiau, jei vis gi nuspręsite jais naudotis, pasistenkite tai daryti kuo mažiau arba rūšiuokite šiukšles. Net šis žingsnis jau labai padės aplinkos tausojimui. Na, o jei norite imtis ypač rimtų veiksmų, galite pradėti naudoti popierinius arba daugkartinius maišelius, kuriuos galite įsigyti daugelyje parduotuvių arba netgi pasisiūti patys. Mes galime tausoti gamtą ir prisidėti prie jos saugojimo, jei tai mums yra svarbu.

 

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra