Ar kremavimas laužo tradicijas?

Autorius: Data: 2019-09-10 , 08:44 Spausdinti

PR

Vis dažniau ir dažniau susiduriame su artimųjų noru, kad jų palaikams būtų atliktas kremavimas. Ši procedūra neatima galimybės įrengti kapavietės, kurią bet kada galima aplankyti, bet ji sumažina tikimybę, kad atlikus kremavimą urna bus užkasta giliai į žemę. Kremavimo kaina nėra didelė, o tai dar labiau skatina rinktis šią palaikų laidojimo procedūrą.

Pasirinkus kremavimą, dažnai artimieji neįrengia kapavietės, tad prarandama vieta, kurią galima aplankyti, uždegti žvakutę, pamerkti gėlių bei pasikalbėti su žmogumi, mus stebinčiu iš aukštai. Tai yra tradicija, kuri ėjo iš kartos į kartą, o kapavietės, kuriose palaidoti būna ir tėvai, ir vaikai vienoje vietoje, tik įrodo, kokia stipri tradicija tai buvo. Kremavimas kaina nenusileidžia įprastos kapo vietos įrengimui, tačiau kapavietės yra pasirenkamos vis rečiau.

Kremavimo kaina mažėja, nes atsiranda vis daugiau vietų Lietuvoje, kur galima atlikti šią laidojimo procedūrą. Galbūt, laikui bėgant, tai suformuos naują tradiciją, kuomet urna su palaikais bus laikoma saugioje vietoje, o norint išreikšti pagarbą bei prisiminti mus palikusius žmones mums nebus būtina važiuoti į kapavietes. Kremavimo kaina gali skirtis dėl papildomų reikalavimų, o taip pat, dėl urnos pasirinkimo. Ši procedūra stipriai konkuruoja su tradiciniu laidojimu žemėje ir tikėtina, kad vieną dieną tai taps vis dažniau pasirenkamu variantu.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra