Aplinkai tausoti skirtų projektų autoriai kviečiami dalyvauti „Europos burių“ rinkimuose

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Aplinkai tausoti skirtų projektų, gavusių ES paramą, autoriai iki 210 m. lapkričio 10 d. gali registruotis „Europos burių“ rinkimams ir pretenduoti į apdovanojimą.
 
Tokius rinkimus Lietuvoje rengia ES struktūrinių fondų paramą administruojančios institucijos, siekdamos įvertinti daugiausia naudos žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei teikiančius šių fondų finansuojamus projektus bei jų vykdytojus. ES struktūrinių fondų 2007-2013 m. paramos lėšomis mūsų šalyje įgyvendinama per 3,5 tūkst. projektų.
 
Už aplinkos tausojimą – viena iš šiemet paskelbtų dvylikos „Europos burių“ nominacijų. Jai siūlyti galima gyvenimo kokybei gerinti ir aplinkai tausoti skirtus projektus, kurie iš dalies finansuojami ES struktūrinių fondų 2007-2013 m. paramos lėšomis ir yra jau įgyvendinti arba įgyvendinami. Išsamesnė informacija, kaip „Europos burių“ rinkimams pateikti savo projektą, paskelbta tinklapyje http://www.esparama.lt/2007-2013/lt/manoprojektas/europos_bures/taisykles.
 
Peržiūrėjusi projektų registracijos anketas, nepriklausomų ekspertų komisija išrinks po tris geriausius kiekvienos nominacijos projektus ir pasiūlys jiems dalyvauti antrajame „Europos burių“ rinkimų etape. Kurie iš atrinktųjų yra naudingiausi, lapkričio pabaigoje – gruodžio pradžioje išrinks Lietuvos gyventojai. Jie balsuos interneto portale www.delfi.lt.
 
Geriausiems projektams „Europos burės“ bus įteiktos gruodžio pradžioje per ES paramos projektų kontaktų mugę. Pernai „Europos burių“ apdovanojimą už ekologišką požiūrį pelnė UAB „Lifosa“ projektas „Vietinių ir atsinaujinančių sieros rūgšties cecho energijos šaltinių naudojimas energijos gamybai“.
 
www.zemaitijosgidas.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra