Apjuoskime pasaulį „Tautiška giesme“

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Liepos 5-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos išvakarėse, 21 val. Lietuvos laiku pirmą kartą istorijoje lietuviai visame pasaulyje visi kartu vienu metu sugiedos „Tautišką giesmę“.
 
Tokiu būdu pranešime pasauliui, kad didžiuojamės savo šalimi ir esame verti kitų pagarbos. Garsiai ir išdidžiai paskelbsime, kad Lietuvos vardui – tūkstantis.
Giedoti Lietuvos himną rengiasi daugelio užsienio šalių lietuvių bendruomenės. Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų žmonės taip pat aktyviai dalyvaus šioje unikalioje pilietinėje patriotinėje iniciatyvoje. Bendruomenės praneša, kad liepos 5-ąją susiburs ypatingai svarbiose jiems vietose – ant piliakalnių, miestų aikštėse ar prie istorinių paminklų. 

Raginame žmones užfiksuoti Lietuvos himno giedojimo vaizdus įvairiose šalyse ir miestuose, netikėčiausiuose peizažuose, dieną ir naktį. Šie vaizdai bus sujungti į vieną vizualinį kūrinį, kurį liepos 6-ąją paskleisime visam pasauliui. Visą informaciją apie video medžiagos perdavimą organizatoriams – www.1000odiseja.lt

Kviečiame Jus prisidėti prie jau tautiniu judėjimu tampančios patriotinės iniciatyvos. Turime žinių, kad Jūsų rajone, mieste žmonės buriasi šiam išskirtiniam Lietuvos vardo tūkstantmečio šventimui, todėl kreipiamės į Jus, kaip visuomenės nuomonės lyderius, prašydami paviešinti vieną gražiausių mūsų amžiaus pilietinių iniciatyvų Jums priimtina forma ir paskatinti Jūsų skaitytojus aktyviai dalyvauti šiame įvykyje. Padedami Jūsų tikimės šia gražia idėja sudominti kuo daugiau žmonių visoje Lietuvoje.
Maloniai prašome savo leidinio puslapiuose paraginti Jūsų regiono žmones įsilieti į šį  pasaulinį Lietuvą mylinčių žmonių chorą ir liepos 5-ąją burtis bendruomenės pasirinktoje vietoje arba kartu su kaimynais tiesiog savo kieme 21 valandą giedoti „Tautišką giesmę“ su viso pasaulio lietuviais. 

Apjuoskime pasaulį TAUTIŠKA GIESME!

Susikurkime šventę, vertą tūkstančio metų!                  


Daugiau informacijos: www.1000odiseja.lt
Tel. + 370 5 2400460
El. pašto adresas: Vaiva@1000odiseja.lt

Voruta. – 2009, liep. 4, nr 13 (679), p. 10.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra