Apdovanoti mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ nugalėtojai

Autorius: Data: 2012-04-30 , 11:43 Spausdinti

2012 m. balandžio 27 d. Krašto apsaugos ministerijoje įvyko 17-ojo mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalas.

Geriausiai pasirodė ir nugalėtojo vardą pelnė Salantų gimnazijos mokinys Kostas Gaučys. Antrąją vietą užėmė Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos auklėtinis – Mindaugas Lukoševičius. Trečioji vieta atiteko Eividui Žemaitaičiui iš Elektrėnų  „Versmės“ gimnazijos.

Konkurso finalininkus pasveikino ir apdovanojo krašto apsaugos viceministrė Indrė Pociūtė-Levickienė, Europos Parlamento narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Krašto apsaugos ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Almantas Leika, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Romualdas Moldaris. Geriausiems dalyviams įteikti diplomai, piniginiai prizai, pažintinė kelionė į Europos Parlamento darbo vietą, specialūs Švietimo ir mokslo ministerijos, Vytauto Didžiojo universiteto prizai.

Finale mokiniai varžėsi dviem etapais. Pirmojo metu finalininkai, suskirstyti į penkias grupes po šešis, turėjo atsakyti į ištrauktus klausimus ir taip varžėsi dėl geriausiojo grupėje vardo.

Galutiniai taškai buvo suskaičiuoti per antrąjį etapą, kuriame varžėsi penki grupių nugalėtojai ir aktyviausias dalyvis iš salės. Pastarųjų teisingų atsakymų skaičius ir nulėmė konkurso nugalėtoją. Kiekvienas iš finalininkų savo balų skaičių galėjo papildyti atsakydamas į kolegų neatsakytus ar į neteisingai atsakytus klausimus.

Per konkurso finalo pertrauką moksleivius į svečius pasikvietė Vilniuje dislokuoto Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai. Mokiniai susitiko su Garbės sargybos kuopos kariais, susipažino su padalinio paskirtimi, padedami karių pabandė atlikti keletą rikiuotės elementų. Konkurso dalyviai taip pat pabendravo su bataliono kariais apie jų tarnybą, laisvalaikį, pamatė jų kasdienybę.

Fotogalerija

Alfredo Pliadžio (KAM) nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra