Antrojo Pasaulinio karo pabaigos proga – specifinis filmas apie A. Hitlerį

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Antrojo pasaulinio karo pabaigos 60 metų proga Lietuvos kino teatruose pasirodys filmas apie Adolfą Hitlerį.
“Trečiojo Reicho žlugimas” – istorinė drama pasakojanti apie pačias paskutines karo valandas, kuomet idėjinis lyderis A.Hitleris su svita  slepiasi bunkeriuose po Vokietijos Kanceliarija, rusų armija supa Berlyną vis glaudesniu žiedu, o Berlyną gina tik saujelė kareivių ir paauglių iš Hitlerio Jaunimo formuočių.
Ši vokiečių režisuota didelio biudžeto drama iš kitų istorinių juostų apie Antrojo Pasaulinio karo periodą išsiskiria specifiniu A.Hitlerio vaizdavimu.
Pirmą kartą karo vadas vaizduojamas ne kaip monstras, sąmoningai ketinęs užkariauti visą pasaulį, bet kaip paprastas suvargęs žmogus turintis problemų tiek meilės srityje, tiek kontaktuose su aplinkiniais.
It koks blogasis ir ekscentriškasis genijus, sergantis šizofrenija, A.Hitleris, matydamas iškreiptą pasaulio vaizdą, iš visos širdies tikisi pasauliui padėti. Jis nuoširdžiai iki pat savo dienų galo tikėjo, kad daro viską, kad tik pasaulyje gyvenantiems žmonėms būtų geriau.
Juosta išsiskiria itin realiomis kovos scenomis, didele masuote ir itin kruopščiai surinktais faktais apie patį Fiurerį. Filme taip pat nagrinėjama vado ir Evos Braun meilės linija, bei paskutinis sprendimas nepasiduoti gyvam.
Tikrais įvykiais paremta istorinė drama apie galingiausio pasaulio Reicho žlugimą, jau buvo parodyta ir šių metų „Kino pavasaryje“, kuriame susilaukė didžiulio susidomėjimo ir pateko į pačių populiariausių filmų dešimtuką.
Tikrais įvykiais paremta istorinė drama apie galingiausiojo Reicho žlugimą kinuose nuo gegužės 6 dienos

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra