Antikorupcijos komisijai D. Grybauskaitės atsakymai nepatiko, bet patikslinti jų neprašys

Autorius: Data: 2012-04-03 , 16:47 Spausdinti

Eglė SAMOŠKAITĖ

Seimo Antikorupcijos komisija liko nepatenkinta prezidentės Dalios Grybauskaitės atsakymais į komisijos suformuluotus klausimus, tačiau komisijos nariai nutarė neprašyti patikslinti informacijos. Komisijos nariai tik pareiškė apgailestaują dėl to, jog šalies vadovė anksčiau neatsižvelgė į komisijos siūlymą atleisti buvusį vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį iš pareigų.

Kaip žinoma, prezidentė D. Grybauskaitė vidaus reikalų ministrą R. Palaitį atleido tik po to, kai šis pateikė prašymą dėl atleidimo.

Šalies vadovė laikėsi nuomonės, kad atleisdamas Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) direktorių Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją Vytautą Giržadą ministras elgėsi pagal įstatymus.

Šie pareigūnai įtarti nutekinę informaciją apie planus nacionalizuoti banką „Snoras“.

„Komisija apgailestauja, kad Lietuvos Respublikos Prezidentė neatsižvelgė į Komisijos 2012 m. kovo 2 d. pateiktoje išvadoje nurodytas aplinkybes dėl vidaus reikalų ministro R. Palaičio elgesio, kuris yra nesuderinamas su nepriekaištingos reputacijos ir nešališkumo principais, ir nedelsiant netenkino Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko teikimo atstatydinti R. Palaitį iš užimamų pareigų“, – teigiama komisijos išvadoje.

Šarūno Mažeikos nuotr.

www.delfi.lt

Nuotraukoje: Seimo Antikorupcijos komisijos posėdis

Politika , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra