Anonsas: spaudos konferencija. Su ES biudžetu susiję nusikaltimai 2013 m. liepos 17 d.

Autorius: Data: 2013-07-16 , 10:16 Spausdinti

Kviečiame stebėti Europe by Satellite televizijos naujienų tarnybos transliacijas iš Briuselio. 2013 m. liepos 17 d. programa:

13.30 val. Lietuvos laiku vyks už teisingumą, pagrindines teises ir pilietybę atsakingos EK pirmininko pavaduotojos Viviane Reding ir už mokesčius, muitus, statistiką, auditą ir kovą su sukčiavimu atsakingo EK nario Algirdo Šemetos spaudos konferencija dėl EK pasiūlymo, kaip pagerinti tyrimus ir baudžiamąjį persekiojimą dėl nusikaltimų ES biudžetui.

Liepos 17-ąją Europos Komisija pateiks pasiūlymus įsteigti Europos prokuratūrą ir sustiprinti Eurojustą (ES agentūrą, dirbančią teisminio bendradarbiavimo baudžiamosiose bylose srityje). Europos prokuratūros steigimas ir Eurojusto stiprinimas numatyti Lisabonos sutartyje (atitinkamai 86 ir 85 straipsniuose). Europos prokuratūra bus atsakinga už pažeidimų tyrimą, už pažeidimus atsakingų asmenų persekiojimą ir traukimą baudžiamojon atsakomybėn tik dėl nusikaltimų, susijusių su ES biudžetu. Europos prokuratūra bus steigiama panaudojant esamus išteklius Europos lygmeniu, remiantis Europos kovos su sukčiavimu tarnybos (OLAF) patirtimi ir bendradarbiaujant su Eurojustu.

Transliacijos adresas internete: www.ec.europa.eu/ebs

Planuojamų transliacijų tvarkaraštį rasite čia:

http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm

Europe by Satelite (EbS) – tai Europos Sąjungos televizijos naujienų tarnyba, transliuojanti filmuotą medžiagą apie pagrindines ES aktualijas iš visų Europos institucijų. Informavimo ir švietimo tikslais EbS medžiaga leidžiama naudotis nemokamai, reikalinga registracija. Adresas internete www.ec.europa.eu/ebs

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192, www.europa.eu/lietuva

Europos Komisija (EK) , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra