Anglų kalba per mėnesį – tai įmanoma!

Autorius: Data: 2019-03-28 , 16:45 Spausdinti

Anglų kalba per mėnesį – tai įmanoma!

 

PR

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės nuolat skuba ir siekia viską padaryti kuo greičiau. Tačiau, kartais tai yra neįmanoma. Visi suprantame, kad naujos kalbos mokymasis užtrunka ilgai. Dar negirdėti žodžiai, kalbos ir sakinių struktūra, tarimas, gramatika – visa tai mums nauja, todėl reikia laiko tam, kad įsimintume. Tačiau, juk turi būti lengvesnis, paprastesnis kelias išmokti anglų kalbą…

Internete egzistuoja galybė patarimų kaip išmokti anglų kalbą per mėnesį ar dar greičiau. Tam, kad išsirinktumėte efektyviausią metodą, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kuris labiausiai tinka jums. Tačiau, tai taip pat reiškia, kad turėsite skirti nemažai laiko ir išbandyti skirtingus būdus. Jei tikrai norite žinoti, kaip išmokti anglų kalbą per mėnesį, apžvelkime, ką gi siūlo mokslininkai.

Mokslininkai žino kaip veikia mūsų smegenys, kaip mes mokomės, kaip kalbame. Buvo atlikta daug tyrimų bandant sužinoti kaip žmogus išmoksta kalbos. Suprasdami kaip ir kodėl mokomės kalbų, galime išmokti jas įsisavinti žymiai greičiau.

Vienas efektyviausių būdų greitai išmokti anglų kalbą, tai anglų kalbos kursai suaugusiems. Mokslininkai įrodė, kad žmogus įsisavina kalbą ją girdėdamas. Būtent tada, kai klauso kitų žmonių, jis nesąmoningai įsimena intonacijas, sakinių struktūrą, tarimą. Taip pat, mokantis grupėje yra žymiai lengviau atsikratyti kalbos barjero. Nuostabu tai, kad klausydami mokomės net tada, kai nesuprantame žodžių reikšmės. Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, kad žmonės geba išmokti bet kokią kalbą tiesiog klausydamiesi vieni kitų. Taip yra todėl, kad klausydamiesi girdime kalbos junginius. Būtent taip vaikai išmoksta naujų kalbų. Ką tik gimę kūdikiai nemoka kalbėti jokia kalba, tačiau klausydamiesi kitų su laiku jie prabilsta ir patys. Ames anglų kalbos kursai suteikia galimybę mokytis klausantis kitų. Grupiniai užsiėmimai yra vienas efektyviausių būdų išmokti naują kalbą. Tačiau, Ames kalbų mokykloje jūs galite mokytis ir individualiai. Grupės sudaromos pagal esančių žmonių anglų kalbos lygį. Nesvarbu, ar pasirinksite individualius ar grupinius užsiėmimus – svarbu, kad klausytumėte kitų kalbant angliškai. Vedami kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

Kitas efektyvus būdas greičiau išmokti kalbą, tai naudoti žodžių asociacijas. Tai reiškia, kad turėtumėte pabandyti naujus žodžius susieti su kitais žodžiais, paveikslėliais, garsais, judesiais, ar net muzikiniais kūriniais. Toks naujų žodžių mokymasis ne tik yra linksmas būdas praleisti laiką, tačiau ir paspartina naujos kalbos mokymąsi. Kai mokotės naujo žodžio, pasistenkite jį mintyse su kažkuo asocijuoti. Tai padės įsiminti žodžius greičiau. Galite net naudoti kūną ar rankas tam, kad parodytumėte žodžio reikšmę. Šis stiprus žodžio ir judesio susiejimas padės greičiau įsiminti naują žodį. Taip pat, galite pabandyti nupiešti žodžio reikšmę arba jį aprašyti. O jei norite dar labiau paįvairinti naujų žodžių mokymąsi, įrašykite juos į Google Images. Ne tik pasijuoksite, bet ir lavinsite teisingą žodžio rašymą!

Vienas labiausiai jaunimo pamėgtų naujos kalbos mokymosi būdų yra muzika. Ar atsimenate dainas, kurias išmokote būdami dar visai maži? Tikėtina, kad taip. Tačiau kaip tai įmanoma, juk tai buvo taip seniai? Atsakymas paprastas – vaikams žymiai lengviau įsiminti skaičius ir abėcėlę per daineles. Tačiau, suaugusiems muzika mokantis kalbos yra tokia pat svarbi. Remiantis mokslininkų tyrimais, būdas, kaip mokomės kalbos ir naujos dainos, yra labai panašus. Būtent todėl klausydamiesi mėgstamų dainų pasistenkite įsiklausyti į žodžius ir juos suprasti. Taip pat, galite žiūrėti video su žodžiais internete ir juos sekti. Muzika gali padėti išmokti net ir gramatikos.

Nėra vieno lengviausio kelio ar būdo kaip išmokti naują kalbą greitai. Tačiau, šie patarimai tikrai padės jūsų kalbos mokymąsi paversti efektyvesniu.

 

Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra