Amsterdame vyks šeštasis lietuvių meno renginys LTart.NL

Autorius: Data: 2015-11-23 , 09:13 Spausdinti

Lapkričio 28 d. Amsterdame vyks kasmetinis lietuvių-olandų meno renginys LTart.NL. Šių metų renginyje dalyvaus ne tik Nyderlanduose gyvenantys ir kuriantys lietuviai, bet ir lietuvių menininkai iš Belgijos ir Liuksemburgo. LTart.NL pristatomų darbų tema – „Interliudas“ – kvies lankytojus pažvelgti į meną kaip į ipatirtį, iškritusią iš kasdienės rutinos konteksto, žaismingą improvizaciją tarp fantazijos ir realybės.

Kaip ir kasmet renginio programą sudarys vizualiųjų menų paroda ir muzikiniai pasirodymai. Savo fotografijos darbus pristatys Sigitas Baltramaitis, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Liuksemburge, ir tapytojas Vaidoto Gegemotas iš Belgijos. Parodoje taip pat bus eksponuojami jaunų lietuvių menininkių iš Olandijos darbai – Astos Žadeikytės ir Leilos Abasovos. Lankytojai taip pat turės galimybę išvysti ir iš Lietuvos atvežtų Visvaldo Morkevičiausir Gyčio Skudžinsko fotografijos darbų. Muzikinė programa taip pat atspindės pagrindinę renginio temą. Vakarą pradės Rusnės Jakaitytės atliekami Balio Dvariono „Žiemos eskizai“, o renginio kulminacija taps dar visai neseniai susikūrusio kvinteto „Lithuanian Collective“ džiazo variacijos.

Šių metų renginys taip pat taps proga iš naujo apibrėžti LTart.NL pobūdį ir tikslus ateinantiems metams „LTart.NL dirbtuvių“ metu. Šių dirbtuvių tikslas – suburti draugėn bendram „minčių lietui“ Olandijoje gyvenančius lietuvių meno ir kultūros entuziastus ir kartu rasti naują impulsą bei gaires ateinančių metų LTart.NL renginiams.

Renginys vyks Vondelkerk bažnyčioje Amsterdame (Vondelstraat 120). Vakaro programa prasidės 17:30 val., o norintys dalyvauti dienos metu vyksiančiose dirbtuvėse kviečiami registruotis el. paštu info@ltart.nl.

Daugiau informacijos apie renginyje dalyvausiančius menininkus rasite prisegtuke ir renginio tinklapyje (anglų k.).

Renginį remia Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje. Įėjimas į renginį nemokamas.

Daugiau informacijos: info@ltart.nl

www.ltart.nl

www.facebook.com/LTartNL

 

Europa Kultūra Lietuva - Olandija Pasaulis Renginiai Renginiai , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra