Alos Dudajevos laiškas

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos informacija
 
Vilnius, 2010 m. sausio 20 d.
 
2010 metų sausio 16 dieną mes gavome Alos Dudajevos laišką, kurį lietuvių, anglų ir rusų kalbomis perduosime žiniasklaidai, kolegoms bei taip pat atsakymą poniai Alai (žr. http://www.sajudis.com).
 
Gerbiami SĄJŪDŽIO Vilniaus Tarybos nariai, jūs galite publikuoti žemiau pateiktą laišką ir perduoti jį mano draugams Lietuvoje, SĄJŪDŽIO organizacijai ir kt.
 
Lietuvių tautai ir sąjūdininkams
 
Mano brangūs draugai! Nuo 2009 metų rugsėjo aš esu Tbilisyje. Mane pakvietė į Gruziją labai įdomiam ir svarbiam ne tik gruzinų TAUTAI, bet ir visam Kaukazui darbui. Ir aš manau, kad mano darbas naujajame Pirmajame Kaukazo kanale, kurį bus galima žiūrėti ir Europos šalyse, padės ir Pabaltijo šalių piliečiams.
 
Šiuo metu Rusijos žiniasklaida atkakliai siekia uždaryti mūsų kanalą, mums yra paskelbtas informacinis karas. Visiems yra žinoma, kad mūsų laikais žurnalisto darbas tapo pavojingiausiu, netgi jeigu jis yra susijęs su taika Žemėje. Taigi, aš esu priešakinėse šios kovos gretose, ir mums tenka atremti visokias provokacijas, gandus, paskalas – atkakliai specialiųjų Rusijos tarnybų bei jų žiniasklaidos priemonių platinamą kompromituojančią informaciją. Tačiau, kaip sakydavo Džocharas, „šakalai loja, o karavanas eina“. Televizija dar nerodo mūsų kanalo, bet internete jau yra pateikta viso mūsų kanalo vaizdo medžiaga ir bet kas gali prisijungti prie 1k-tv.com ir susipažinti su mūsų Pirmuoju Kaukazo kanalu. Aš jau esu parengusi dvi autorines laidas – jas galite pamatyti, prisijungę prie „Laidų“ („TV Broadcasts“, «Передачи»). Po to – „Kaukazo portretas“ su Ala Dudajeva. Šios kartą per savaitę rengiamos laidos bus skirtos susitikimams su įdomiais žmonėmis, istorikais, rašytojais, politikais, buvusiais disidentais, kultūros veikėjais, siekiant tarpusavio supratimo ir taikos tarp visų tautų – ne tik Kaukazo, bet ir pačios Rusijos. Tikiuosi, kad jie padės pakeisti „Kaukazo tautybės asmenų“ įvaizdį, atkakliai peršamą mūsų nedraugų visam pasauliui, ir parodys puikius draugų iš Kaukazo veidus…
 
Aš žaviuosi lietuvių tautos didvyriškumu ir jos 1991 metų sausio 13 dienos žygdarbiu. Puoselėkite ir gausinkite šias vertybes. Sveikinu artėjančių švenčių – vasario 16 d. (Lietuvos valstybės atkūrimo 1918 m.) ir kovo 11 d. (Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 1990 m.) – proga. Dėkoju Vilniaus SĄJŪDŽIO Tarybai už tinklapį http://www.sajudis.com , kuriame yra skelbiama Кronika „Nežudyk“, Chronicle „Do not kill“, Хроника «Не убивай» ir kita medžiaga.
 
Siunčiu geriausius linkėjimus lietuvių tautai ir visam draugiškam SĄJŪDŽIO kolektyvui. Aš niekuomet nepamiršiu…
 
Su nuoširdžia pagarba visai lietuvių tautai. Ala Dudajeva.
 
2010 metų sausio 16 diena, Tbilisio miestas
 
 
Gerbiama Ala,
 
Dėkojame už Jūsų laišką. Džiaugiamės, kad Jūs, kaip ir Lietuvoje, aktyviai dalyvaujate gruzinų liaudies gyvenime. Ir kaip visada, Jūs žodžiu, teptuku ir eilėraščiu perteikiate čečėnų liaudies tragediją, pavergtų tautų tragediją, kalbate apie žmones ir gamtą, APIE TAIKĄ ŽEMĖJE.
 
Lietuvai sunku kovoti su pasaulinės krizės iššūkiais. Tiesą sakant, šiuos iššūkius lengviau pergyvena buvę tremtiniai, politiniai kaliniai, partizanai, kovotojai už Lietuvos Nepriklausomybę.
 
Informuojame, kad SĄJŪDŽIO Vilniaus Tarybos studija „LABORA“ baigia kurti 2-ąją filmo Kronikos „Nežudyk“ seriją (lietuvių, anglų ir rusų kalbomis). Šį filmą galima bus pamatyti mūsų interneto svetainėje http://www.sajudis.com.
 
Linkime Jums laimės. Tepadeda ir tesaugo Jus Dievas.
 
Tarybos pirmininkas L. Kerosierius
 
Atsakingasis sekretorius A. Budriūnas
 
Tarybos nariai:
 
G. Adomaitis, A. Akelaitis, A. Ambrazas, S. Boreika, A. Bružas, A. Budriūnas, P. Dirsė, S. Eidukonis, R. Jakučiūnienė, P. Girdzijauskas, A. Gribėnienė, J. Gurskas, P. Gvazdauskas, L. Kerosierius, J. Kuoras, A. Malinionis, H. Martinkėnas, A. Markūnienė, J. Parnarauskas, F. Petkus, B. Raila, P. Rutkauskas, G. Ruzgys, A. Skaistys, R. Skaistis, R. Simonaitis, Ž. Simonaitis, K. Staniulevičius, J. Šaulys, K. Vidžiūnas, R. Vilimienė, A. Zalatorius, S. Žilinskas.
 
Pasiteiravimui: A. Budriūnas, Sąjūdis, Gedimino pr. 1, Vilnius, tel. +370 673 95837,
L. Kerosierius, tel. + 370 5 231 81 11, P. Rutkauskas, tel. +370 699 37691, el. paštas: vilnius@sajudis.com
 
Interneto svetainė: http://www.sajudis.com
 
Nuotraukoje: A. Dudajeva

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra