Aliuminio virinimas

Autorius: Data: 2017-08-08 , 11:41 Spausdinti

Aliuminio virinimas

Aliuminis – lengvas, minkštas, plastiškas, lengvai poliruojamas, atspindintis šviesą metalas.  Jis yra plačiausiai Žemės plutoje paplitęs metalas. Naudojami aliuminio lydiniai su magniu, variu, cinku, siliciu, ličiu, manganu, kadmiu, chromu, cirkoniu. Dėl itin universalių aliuminio savybių, jis dažnai naudojamas tiek pramonės, tiek statybų sektoriuose. Ši medžiaga naudojama vartų, tvorų, turėklų bei kitų namų interjero ar eksterjero detalių gamybai.

Aliuminio virinimas – darbas, kuriam atlikti reikia specialios įrangos, žinių bei šiek tiek kitokių įgūdžių, nei dirbant su kitais metalais. Norint kokybiško rezultato, geriausia kreiptis į profesionalus, kuriems aliuminio virinimas yra kasdienis darbas, todėl jie žino viską apie šį metalą bei jo suvirinimo subtilybes.

Jeigu norite, kad Jūsų turimu aliuminiu pasirūpintų savo srities žinovai ir iš jo būtų pagamintas Jums reikalingas daiktas, kreipkitės į mus – UAB „VIDALSTA“. Mes pasirūpinsime, kad aliuminis būtų suvirintas kokybiškai ir atitiktų visus Jūsų keliamus reikalavimus. Klientai mums patys svarbiausi, todėl darome viską, kad jie būtų patenkinti mūsų darbu.

Kokios aliuminio savybės lemia, kad šis metalas yra toks populiarus ir plačiai naudojamas?

Lengvumas. Aliuminis yra maždaug 3 kartus lengvesnis metalas už plieną. Todėl jis labai plačiai naudojamas įvairiose pramonės srityse, net gaminant foliją.

Elektros ir šilumos laidumas. Dėl šios priežasties aliuminio virinimas yra lengvesnis darbas nei  kitų panašių medžiagų virinimas.

Atsparumas korozijai. Dėl atsparumo korozijai šis metalas plačiai naudojamas vartų, turėklų, tvorų bei kitų namų interjero ir eksterjero detalių gamybai.

Lengvas mašininis apdorojimas. Aliuminį galima lengvai apdoroti įvairiais mašininiais būdais: suvirinimu, frezavimu, pjovimu,  štampavimu. Svarbiausia, kad aliuminio suvirinimą atliktų šios srities  profesionalai, nes tik tada galėsite džiaugtis ilgaamžiu rezultatu.

Aliuminio virinimo būdai

Aliuminio virinimas – didelio atidumo ir kruopštumo reikalaujantis darbas, kurį kokybiškai gali atlikti tik šios srities profesionalai. Išskiriami 3 pagrindiniai aliuminio suvirinimo būdai:

Vienas iš paprasčiausių metalo virinimo būdų – virinimas pusautomačiu. Jis pasirenkamas tada, kai reikia virinti įvairaus dydžio lakštus ar skardas. Tačiau smulkių ir preciziškumo reikalaujančių  detalių  suvirinimui šis būdas nėra labai tinkamas.

Aliuminio virinimas  elektrodais yra sudėtingesnis darbas nei virinimas pusautomačiu. šis būdas nėra labai tinkamas, jeigu norite, kad aliuminio gaminiai turėtų gražias siūles.

Virinimui TIG būdu reikalinga speciali įranga bei profesionalus suvirintojas. Šis būdas tinkamiausias, kai reikia suvirinti labai mažas, daug kruopštumo reikalaujančias detales.

Mūsų UAB „VIDALSTA“ atliekami aliuminio suvirinimo darbai atliekami itin kokybiškai, kruopščiai ir profesionaliai. Reikia pasakyti, jog atliekame ne tik aliuminio, bet ir kitų metalų suvirinimo bei pjaustymo paslaugas. Taigi dirbame su įvairiais metalais, teikiame aukščiausios kokybės paslaugas, kurios pateisina net pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

Paslaugas teikiame ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientams. Mūsų vertybės – kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas.

Aliuminio suvirinimas – darbas, kurį geriausia patikėti mums – UAB „VIDALSTA“.

_________________________________

Aliuminis – itin populiari medžiaga projektuojant kiemo tvoras ir vartus, nes tai nesunkiai formuojama medžiaga, o vartai – namų veidas: juos pirmuosius pamato atvykę svečiai, praeiviai ir kaimynai. Todėl dažnai žmonės nori sklypą papuošti neįprastų formų, ažūriniais ir puošniais vartais, tačiau kartu jie turi būti patvarūs, ilgaamžiai ir saugūs, tačiau nori, kad vartų kaina būtų kuo patrauklesnė, todėl aliuminis – puikus pasirinkimas.

PR

Naujienos ReklamaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra