Aktyviausi „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“ dalyviai – nuo 8 iki 68 metų

Autorius: Data: 2012-08-31 , 16:42 Spausdinti

2012 m. rugpjūčio 31 d. baigėsi visą vasarą trukęs „Didysis žygis po Baltijos šalis 2012“. Šeštą kartą surengtas kelionių projektas, skirtas Baltijos šalių turizmo populiarinimui, sudomino ne tik gintarinio pajūrio gyventojus, bet ir kitų šalių keliautojų.

Projektui skirtoje svetainėje per visą laikotarpį iš viso užsiregistravo daugiau kaip 1,5 tūkst. žmonių. Beveik 10 proc. iš jų aplankė visus 30 rekomenduotų turistinių objektų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ir iš viso įveikė apie 2 tūkst. km. Vyriausias žygeivis buvo 68 m. latvis, jauniausias – aštuonerių Nojus iš Lietuvos.

„Tai – vienas iš sėkmingiausių ir labiausiai pasiteisinusių tarptautinių kelionių projektų. Kasmet augantis keliautojų po Baltijos šalis skaičius džiugina ir skatina toliau tęsti šią iniciatyvą, kuri padeda savo ir kaimyninių kraštų lobius atrasti asmeniškai, ne tik iš turistinių lankstinukų ar nuogirdų. Ypač džiaugiamės tais entuziastais, kurie šiame projekte dalyvauja jau ketvirtą ar penktą kartą. Vadinasi, mažose Baltijos šalyse vis dar yra, ką atrasti ir pažinti, o gerų atostogų ir įspūdžių tikėtis galima ne tik tolimuose egzotiniuose kraštuose“, – džiaugėsi Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė.

Žygeiviai ne tik aktyviai keliavo po Baltijos šalis, bet ir dalinosi savo įspūdžiais, komentarais, kūrė nuotraukų galerijas, diskutavo internetinėje erdvėje. Nemažai daliai keliautojų didžiojo žygio kataloge rekomenduojamos net ir savo krašto vietos buvo tikras atradimas.

Lankomiausi objektai Lietuvoje buvo Krekenavos regioninio parko Lankytojų centras, L. Šepkos drožinių ekspozicija Rokiškio krašto muziejuje, apžvalgos ratas prie Zaraso ežero ir karstinė įgriuva „Karvės ola“. Iš viso projektų dalyviams buvo siūloma aplankyti po 10 vertingų istorinių, gamtos ir architektūrinių objektų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Didžiojo žygio po Baltijos šalis laimėtojas bus išrinktas rugsėjo 12 d. Vilniuje. Jam atiteks pagrindinis prizas – skrydis dviems į pasirinktą Europos miestą su nakvyne 4-ių žvaigždučių viešbutyje. Kiti aktyviausi dalyviai bus apdovanoti kelionėmis į pasirinktą Baltijos šalies sostinę, tad vėl galės leistis į keliones.

Daugiau informacijos: Ieva Druktenė, Projekto „Didysis žygis po Baltijos šalis 2012“ vadovė, Valstybinis turizmo departamentas, tel. 8 706 64984, el. paštas: i.druktene@tourism.lt

Nuotraukose:

1. Vienas iš lankomiausiu objektuRokiškio dvaras

2. Jauniausias žygeivis Nojus L. Šepkos drožinių muziejuje

3. Apžvalgos ratas prie Zaraso ežero

Lietuva - Latvija , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra