Aktyvi ir susitelkusi bendruomenė keičia Lietuvą

Autorius: Data: 2013-08-26 , 11:57 Spausdinti

Sekmadienis, 2013 m. rugpjūčio 25 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo didžiausioje Lietuvoje dviračių šventėje „Velomaratonas 2013“ ir apdovanojo aktyviausią komandą.

„Tūkstančiai dviračių mėgėjų, išriedėjusių į gatves, rodo, kad Lietuvoje turime daug aktyvių ir norinčių judėti į priekį žmonių. Džiaugiuosi, kad čia važiuoja visi – bendruomenės, šeimos, bičiuliai ir kolegos. Esate pavyzdys, kad gerai nuotaikai, fizinei savijautai ir bendruomeniškumui nereikia ypatingų pastangų. Permainos prasideda nuo mažų dalykų – reikia tik dviračio ir noro kartu siekti tikslo“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šiais metais Lietuvoje minimi Sveikatingumo metai, todėl specialus Prezidentės apdovanojimas – „Aktyviausios komandos“ marškinėliai – atiteko Jonavos bendruomenės komandai. Jonaviškiai sutelkė ir suaugusiuosius, ir vaikus ir dideliu būriu startavo „Velomaratone“.

Šalies vadovė palinkėjo, kad kiekviena bendruomenė Lietuvoje būtų tokia energinga ir vieninga, judėtų daugiau ir gyventų pozityviau.

„Velomaratone“ šiemet dalyvavo 10 000 dviratininkų. Šventėje užsiregistravo apie 700 komandų – dvigubai daugiau nei praėjusias metais. Tarp jų – ir Prezidentūros komanda.

Išsiplėtė ir dalyvių geografija. Į „Velomaratoną“ šiemet atvyko dviratininkai iš 24 pasaulio šalių: Australijos, Kanados, Baltarusijos, Italijos, Graikijos, Estijos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Turkijos, Belgijos, Suomijos ir kt.

R. Dačkaus (Fotodiena) nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Šalies vadovė pasveikino penkiakovininką J. Kinderį laimėjus aukso medalį

http://www.lrp.lt/lt/spaudos_centras_392/pranesimai_spaudai/prezidente_pasveikino_penkiakovininka_j._kinderi_laimejus_aukso_medali.html

Prezidentė pasveikino penkiakovininkę Laurą Asadauskaitę tapus pasaulio čempione

http://www.lrp.lt/lt/spaudos_centras_392/pranesimai_spaudai/prezidente_pasveikino_penkiakovininke_laura_asadauskaite_tapus_pasaulio_cempione.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra