Akademijoje lankėsi Latvijos karo akademijos viršininkas

Autorius: Data: 2012-01-25, 14:07 Spausdinti

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje 2012 m. sausio 23–24 d. lankėsi Latvijos karo akademijos viršininko pulkininko leitenanto Egilso Leščinskio vadovaujama delegacija.

Svečiai susitiko su Lietuvos karo akademijos viršininku pulkininku Gintaru Bagdonu, Akademijos vadovybe. Vizito metu įvykęs pulkininko leitenanto E. Leščinskio susitikimas su Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos vadu pulkininku Gintaru Ažubaliu buvo prasmingas ir naudingas abiem pusėms, kadangi pulkininkas leitenantas E. Leščinskis eina ir Latvijos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos vado pareigas.

Latvijos atstovai ne tik susipažino su Lietuvos karo akademijoje organizuojamomis studijomis ir karininkų rengimo ypatumais, bet ir patys papasakojo apie Latvijos karo akademijos veiklą ir perspektyvas. Susitikime buvo išsamiai pristatyti Lietuvos karo akademijoje organizuojami tarptautiniai Sausumos pajėgų štabo karininkų ir Vadų ir jaunesniųjų štabo karininkų kursai, diskutuota dėl tolesnio dvišalio bendradarbiavimo.

Latvijos karo akademijos atstovai taip pat dalyvavo Lietuvos karo akademijoje sausio 23 d. vykusiame tarptautinių Sausumos pajėgų štabo karininkų kursų atidaryme. Šiuose kursuose, be Lietuvos karininkų, pradėjo mokytis ir Latvijos karininkai. Latvijos karo akademijos viršininkas pulkininkas leitenantas E. Leščinskis džiaugėsi tarptautiniu bendradarbiavimu ir Latvijos karininkams suteikta galimybe tobulintis karininkų kursuose. Šiuose kursuose su Lietuvos karo akademijos instruktoriais mokymo procese dalyvauja ir Latvijos instruktorius.

Ateityje Lietuvos ir Latvijos karo akademijos numato plėtoti bendradarbiavimą. Šiais metais Latvijos karo akademijos viršininkas pakvies pulkininką G. Bagdoną atsakomojo vizito. Jo metu bus pratęstos diskusijos dėl tolesnio bendradarbiavimo.

Lietuvos karo akademijos inf.

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra