Afganistane sužeistą karį ligoninėje aplankė Jungtinio štabo viršininkas brigados generolas A. Vaičeliūnas

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. spalio 14 d. Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas brigados generolas Algis Vaičeliūnas ligoninėje aplankė vieną iš dviejų rugsėjo mėnesį Afganistane sužeistų karių – vyresnįjį leitenantą Liną Novogreckį.
 
Susitikęs su kariu Jungtinio štabo viršininkas domėjosi jo savijauta ir gydymo eiga, papasakojo apie incidento tyrimą, taip pat nuo Lietuvos kariuomenės vado generolo majoro Arvydo Pociaus ir Afganistane likusių tarnybos draugų perdavė linkėjimus kuo greičiau pasveikti.
 
„Karininkas buvo sužeistas vykdydamas pareigas, bet šiuo metu jis jaučiasi geriau ir sveiksta. Kariuomenė rūpinasi abiem sužeistais kariais, jiems ir jų šeimoms teikia visokeriopą pagalbą. Tvirtas jų šeimų palaikymas ir tarnybos draugų linkėjimai padeda kariams greičiau atsistoti ant kojų. Mes visi nuoširdžiai linkime kariams kuo greičiau pasveikti“, – sakė brg. gen. A. Vaičeliūnas.
 
Antrasis incidento metu sužeistas PAG-11 karys viršila Audrius Lužaitis yra išleistas iš gydymo įstaigos ir ambulatoriškai gydosi namuose. Jį artimiausiu metu aplankys Lietuvos kariuomenės vyriausiasis puskarininkis Saulius Baldauskas.
 
Lietuvos kariuomenės vado atstovas spaudai  kapitonas Tomas Balkus, tel.: (8 5) 278 5091, mob. tel.: 8 682 25 359
 
Nuotraukoje: Iš kairės: brg. gen. A. Vaičeliūnas ir vyres. Leitenantas L. Novogreckis
 
www.kam.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra