Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vasario 4 d. 17.30 val. atidaroma Mingės plenero „DELTA 2013 – ieji“ darbų paroda

Autorius: Data: 2014-01-31 , 15:23 Spausdinti

Mingės plenero darbai apsuko nuoseklų parodų ratą po Šilutės savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos filialus ir kaimo bendruomenių namus. Tradiciškai ir su pagarbios ištikimybės jausmu vasario 4 d. 17.30 val. plenero paveikslai ir fotografijos pristatomos Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos skaitytojams ir Vilniaus miesto visuomenei. Kūrybinis susivienijimas „Atviroji erdvė“ Mingės plenerą rengia jau ketvertą metų ir per šį laikotarpį su parodomis pasiekė ne tik tolimiausias Šilutės rajono bibliotekas ir kaimo bendruomenes, bet ir surengė eilę parodų Vilniuje.
 
Parodoje Mingės pleneras „DELTA 2013-ieji“ pristatoma Valentino Ajausko, Viktoro Binkio, Aldonos Dobrovolskienės, Dainoros Remeikytės, Arvydo Švirmicko, Martyno Pekarsko tapyba bei Lilijos Valatkienės, Monikos Dobrovolskytės fotografijos. Nemuno deltos regioniniame parke įsikūrusiame etnografiniame Minijos kaime rengiamo plenero dalyviai nuolat tampa išskirtinių pokyčių liudininkais. Įdomu ir šiek tiek skausminga stebėti kas keičiasi, yra išlikę ar nuspėjamai būta. Savitas koloritas, čia gyvenančių žmonių prisitaikymas prie vandens ir stiprių vėjų, trobesių ir laivų liekanos, architektūros tipiškumas suteikia sodrios medžiagos kūrybai. Mingės kaimo gyvenimo, vietos peizažo pasikeitimai aštriai veikia visus, pamilusius šį kraštą. Prisiminimuose įspausto vaizdo ir šiandieninės Mingės permainų suderinamumas taikiam emociniam bendrumui – pagrindinė Mingės plenero „DELTA  2013-ieji“ tema.
 
Paroda Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Parodų salėje (Trakų g. 10, II a.)
veiks iki vasario 28 d.
 
Mingės plenero „DELTA 2013-ieji“ rengėjas Kūrybinis susivienijimas „ATVIROJI ERDVĖ“.
Rėmėjai: Pranciškus Dobrovolskis, UAB „Creditinfo Lietuva“, VšĮ „Vingio galerija“

Adomo Mickevičiaus viešoji bibliotekaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra